Opis hotelu

Kategoria

Region

Czechy/Czechy Wsch./Karkonosze/Špindlerſv Mlýn

Lokalizacja

Leżące na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego miasteczko należy do najważniejszych kurortów narciarskich Republiki Czeskiej. Ośrodek Špindlerſv Mlýn, lub inaczej"Perła Karkonoszy", położony jest pośród najwyższych szczytów tego masywu górskiego. W okolicy panują najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa, śnieg leży tu najdłużej i jest go najwięcej. Świeże powietrze, wspaniałe warunki narciarskie oraz piękne widoki przyciągają tu turystów już od ponad 100 lat.

Atrybuty położenia

- w pobliżu gór - w pobliżu zabytków historii - w pobliżu atrakcji przyrodniczych - w pobliżu tras narciarskich - w uzdrowisku - przy trasie tranzytowej - wśród pól i lasów - nad jeziorem - na wsi - w miasteczku - w mieście - w niewielkim kompleksie hotelowym - w dużym kompleksie hotelowym - na dużej wyspie - na małej wyspie - bezpośrednio przy plaży - niedaleko do plaży - daleko do plaży  

Położenie obiektu

  Pensjonat Labe znajduje się w centrum Szpindlerowego Młynu, wśród karkonoskich szczytów.  

Opis obiektu

  Restauracja, mini klub dla dzieci, Internet, możliwość wypożyczenia łóżeczka dla niemowlaka. Parking przy pensjonacie. Zwierzęta domowe są akceptowane.  

Pokoje

  Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych. Nie we wszystkich pokojach są osobne łazienki, ale w każdym jest umywalka z ciepłą wodą.  

Gdzie jeść

  W pensjonacie znajduje się restauracja. Śniadania podawane są w formie szwedzkiego stołu. W restauracji obowiązuje zakaz palenia, ale jest klub dla palaczy.  

Sport i rozrywka

 

  • Aquapark Ĺ pindlerĹżv MlĂ˝n
  • ĹšcieĹĽki rowerowe
  • Monkey Park
Zimowe atrakcje

Liczne trasy zjazdowe i biegowe Tor saneczkowy  

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu