Hotel Star

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Czechy, Czechy

W

recepcja z kantorem, restauracja, pomieszczenie klubowe z bilardem. WLAN gratis (w restauracji).

W

śniadanie lub 2 posiłki. Śniadanie w formie bufetu, wieczorem wybór 3-daniowego menu (danie główne-wybór z 2 dań).

Z

wanna, WC, TV-sat., balkon. A1A: pokój 1-os. A2A: pokój 2-os., A4A/A5A/A6A: pokój rodzinny, 2 sypialnie (1 łóżko małżeńskie i 4 miejsca do spania). A2S: pokój 2-os. wariant ekonomiczny.

S

24.12 menu bożonarodzeniowe (karafka wina). 31.12 menu sylwestrowe, bufet o północy z butelką szampana, muzyka na żywo, fajerwerki.

S

bez opłaty: tenis stołowy. Za opłatą: bilard, rzutki, sauna, whirlpool, masaże, zabiegi kosmetyczne.

D

kącik dla dzieci.

P

w cenie.

Z

tak, ok. 3 EUR/dzień.

S

Wyciąg: ok. 200 m, dla dzieci bezpośrednio przy hoteluSzkółka narciarska: przy hoteluWypoż. sprzętu: w Gemeinde Benecko (transfer z hotelu gratis)Narciarnia: w hotelu

D

15% zniżki w wypożyczalni sprzętu i szkółce narciarskiej.20% zniżki na posiłki i napoje w hotelowej restauracji (w godz:12-15:00)przy pobycie w okresie świątecznym 1 x pobyt/pokój 30 min. wstęp na prywatny whirpool gratis

Z

10% zniżki do 60 dni przed wyjazdem i 5% zniżki do 30 dni przed wyjazdem na terminy pobytu: 0.12-30.04

Z

1-3 dzieci (do 3 lat): pobyt gratis, (od 4 lat): zniżka procentowa.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY