Hotel Club Alda

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

W

Nasze ceny są prawidłowe i obowiązujące w momencie rezerwacji. W porównaniu z innymi touroperatorami, dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania , ceny są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy cenę niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).

C

Przelot - Zakwaterowanie - Transfer - Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż .

P

Klub Alda Hotel znajduje się w niewielkiej miejscowości Lapta-Cypr Północny, w pięknej śródziemnomorskiej miejscowości. Do morza jest około 1 km (15 min. Pieszo). Do stolicy Nikozji około 42 km, Lotnisko Ercan około 55 km, a lotnisko w Larnace o 95 km. Adres: Hotel Club Alda Sehit Ali Avci Sokak. Maresal Fevzi Cakmak Cad. Oteller Bolgesi Lapta Girne Kibris , Lapithos, Nord Cyprus Tel: +90 392 821 8780  ,  +90 0533 870 6004 Web: www.clubalda.org

W

Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. W skład wyposażenia wchodzą restauracja, bar, serwis pokojowy, pralnia i lekarz hotelowy. Wi-Fi (odpłatnie) zapewnia gościom stały dostęp do internetu. W obrębie obiektu znajduje się ogród.

P

Wszystkie pokoje dysponują klimatyzacją i centralnym ogrzewaniem. Balkon należy do standardowego wyposażenia w większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń na odpoczynek i relaks w trakcie pobytu. Istnieje możliwość dostawki. Sejf oraz (odpłatnie) minibarek są również do dyspozycji gości. Optymalny komfort pobytu zapewniają telefon, telewizor i Wi-Fi (odpłatnie). W łazience znajduje się prysznic. W łazienkach znajduje się ponadto suszarka do włosów.

O

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej. Hotel posiada liczne możliwości spędzenia wolnego czasu, w tym basen i basen otwarty. Do dyspozycji gości jest również taras, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Gościom aktywnie spędzającym czas polecamy studio fitness (odpłatnie).

W

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia częściowego. W ofercie posiłków znajdują się śniadanie i kolacja. Na miejscu podawane będą napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe.

K

W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: Visa i MasterCard.

I

Wszystkie przeloty na destynacjach oferowanych przez TOP Touristik odbywają się zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Pasażerów i Bagażu danego przewoźnika. ++++ W przypadku tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczych na krótkich dystansach cena zawiera tylko bagaż podręczny. Istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego za dodatkową opłatą (*).

-

55x40x20 , 10 kg - przekazany do luku bagażowego ( od 15.01.2018, wyjątkiem rezerwacji z pierwszeństwem wejścia ) oraz mała torebka 35x20x20 , *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 265 – 400 PLN.

-

55x40x23 , 10 kg. *Bagaż rejestrowany: 20kg, cena 200 – 450 PLN.

-

55x40x23 , 10 kg. *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 230 – 300 PLN.

-

55x40x23 , *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 250 – 300 PLN. 

(

55x40x23 , 8 kg. *Bagaż rejestrowany: 23 kg, cena 280 - 400 PLN. 

-

cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 15 kg. Cena bagażu może ulec zmianie jeżeli zostanie on dodany już po potwierdzeniu rezerwacji. ++++ Serwis pokładowy - napoje, przekąski zwyczajowo nie jest zawarty w cenie przelotu. Wszelkie informacje odnośnie limitów bagażu oraz serwisu pokładowego w cenie przelotu wszystkich linii lotniczych, z którymi współpracuje TOP Touristik znajdziecie Państwo na naszej stronie www.TOPtouristik.pl w zakładce Wszystko o lataniu/bagaż :  www.vcms.eu/upload/getbyid/104390/Dok1.pdf 

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY