Hotel High Life

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

***
Cypr Północny/Kyrenia

Położenie

Hotel High Life położony jest w spokojnej okolicy, 2 km od centrum Kyrenii i 30 km od lotniska w Ercan. Najbliższy sklep znajduje się w odległości 1 km, a najbliższy przystanek autobusowy 200 m od hotelu.

Plaża i baseny

Plaża publiczna, skalisto - żwirowa oddalona o 100 m, kąpiel umożliwia platforma. Hotel oferuje basen oraz brodzik dla dzieci.

Pokoje

Jednopiętrowy budynek główny i dwupiętrowe bungalowy oferują łącznie 18 pokoi. Pokoje standardowe mają ok. 30m2, pokoje typu bungalow ok. 35m2 usytuowane w ogrodzie. Wszystkie wyłożone wykładziną, posiadają indywidualną klimatyzację, łazienkę z wanną i WC, suszarkę do włosów, telefon, TV, minibar (płatny dodatkowo). Cześć pokoi z widokiem na morze lub na basen i góry.

W hotelu

Do dyspozycji gości pozostaje recepcja, bar, sala TV, wypożyczalnia samochodów, restauracja z tarasem i przepięknym widokiem na zatokę serwująca regionalną kuchnię.

Wyżywienie

Śniadania

Internet

Bezprzewodowy Internet dostępny w lobby, płatny dodatkowo.

Strona www

www.highlifecyprus.com

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY