Opis hotelu

Opis chwilowo niedostępny. W celu uzyskania informacji na temat oferty prosimy o kontakt
z Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl.

Opinie o hotelu: Napa Plaza

3.0

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
3,0
Pokój
2,0
Posiłki
3,0
Basen
5,0
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
 • 3.0
  lipiec 2011

  standard hotelu niezgodny z opisem Biura podróży Itaka

  Hotel jest położony w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. Niestety choć jego standard teoretycznie powinien być czterogwiazdkowy, dostaliśmy z żoną pokój, który zdecydowanie odbiegał od tego standardu. W fatalnym stanie była zwłaszcza łazienka - wystarczy przytoczyć rdzę w wannie i pękniętą deskę sedesową. Okazało się jednak, że możemy zmienić pokój na lepszy, ale... po dopłacie w wysokości 100 euro. To dla 4-gwiazdkowego hotelu wstyd! Łóżka również miały swoje mankamenty. W dodatku z powodu problemów z elektrycznością na wyspie, w pokojach była wyłączona klimatyzacja właściwie przez cały dzień, co było niezmiernie uciążliwe (na Cyprze jest bardzo duszno i gorąco). Jedzenie w hotelu dość smaczne w formie szwedzkiego stołu, ale niestety również monotonne. Przy kolacji za picie trzeba dodatkowo płacić. Z hotelu można pójść na dwie plaże. Jedna trochę gorsza jest w miarę blisko - ok. 10 min. piechotą. Druga bardzo fajna plaża Nissi Beach niestety znajduje się dość daleko i najlepiej jest dojeżdżać do niej autobusami, które kursują co 15 min. Obsługa w hotelu w większości miła. W pobliżu hotelu wesołe miasteczko. Sama Napa Plaza to ładna i ruchliwa miejscowość ukierunkowana całkowicie na turystów i rozrywkę. Idealna dla tych, którzy chcą się wyszaleć.
  Hotel jest położony w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. Niestety choć jego standard teoretycznie powinien być czterogwiazdkowy, dostaliśmy z żoną pokój, który zdecydowanie odbiegał od tego standardu. W fatalnym stanie była zwłaszcza łazienka - wystarczy przytoczyć rdzę w wannie i pękniętą deskę sedesową.
  Okazało się jednak, że możemy zmienić pokój na lepszy, ale... po dopłacie w wysokości 100 euro. To dla 4-gwiazdkowego hotelu wstyd! Łóżka również miały swoje mankamenty. W dodatku z powodu problemów z elektrycznością na wyspie, w pokojach była wyłączona klimatyzacja właściwie przez cały dzień, co było niezmiernie uciążliwe (na Cyprze jest bardzo duszno i gorąco). Jedzenie w hotelu dość smaczne w formie szwedzkiego stołu, ale niestety również monotonne. Przy kolacji za picie trzeba dodatkowo płacić. Z hotelu można pójść na dwie plaże. Jedna trochę gorsza jest w miarę blisko - ok. 10 min. piechotą. Druga bardzo fajna plaża Nissi Beach niestety znajduje się dość daleko i najlepiej jest dojeżdżać do niej autobusami, które kursują co 15 min. Obsługa w hotelu w większości miła. W pobliżu hotelu wesołe miasteczko. Sama Napa Plaza to ładna i ruchliwa miejscowość ukierunkowana całkowicie na turystów i rozrywkę. Idealna dla tych, którzy chcą się wyszaleć.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu