Hotel International

Opis hotelu

Opis chwilowo niedostępny. W celu uzyskania informacji na temat oferty prosimy o kontakt
z Centrum Rezerwacji Travelplanet.pl.

Opinie o hotelu: International

4.2

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 4,0
Posiłki: 3,5
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • 4.0
  ( wrzesień 2015 )

  Dobry hotel, chociaż zawsze mogło być lepiej

  Byliśmy w tym hotelu przez 5 dni. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna (może poza jedną nieogarniętą recepcjonistką, no ale wszędzie się zdarza), świetnie mówią po angielsku. Śniadania super, bardzo dobre, ilościowo też nie ma co narzekać, tylko przez większość czasu jest spory tłok. Z kolacjami było różnie, często najlepszą opcją były kanapki, bo reszta była kiepskiej jakości - niedoprawione, albo nieapetycznie podane, ale zdarzały się też fajne dania. Pokoje czyste, chociaż przydałoby się odmalować, w lepszym stanie są łazienki: jak nowe i bardzo czyste. <br />Bardzo dużym pozytywem jest na pewno lokalizacja - w samym centrum starego miasta i tuż przy porcie. Generalnie wrażenie na +, ale za tę cenę mogłoby być lepiej.
  Byliśmy w tym hotelu przez 5 dni. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna (może poza jedną nieogarniętą recepcjonistką, no ale wszędzie się zdarza), świetnie mówią po angielsku. Śniadania super, bardzo dobre, ilościowo też nie ma co narzekać, tylko przez większość czasu jest spory tłok. Z kolacjami było różnie,
  często najlepszą opcją były kanapki, bo reszta była kiepskiej jakości - niedoprawione, albo nieapetycznie podane, ale zdarzały się też fajne dania. Pokoje czyste, chociaż przydałoby się odmalować, w lepszym stanie są łazienki: jak nowe i bardzo czyste.
  Bardzo dużym pozytywem jest na pewno lokalizacja - w samym centrum starego miasta i tuż przy porcie. Generalnie wrażenie na +, ale za tę cenę mogłoby być lepiej.
 • 4.3
  ( czerwiec 2014 )

  Miłego wypoczynku. Wracamy do wyspy Rab. Super!

  <strong>Ocena ogólna</strong> Miłego wypoczynku. Wracamy do wyspy Rab. Super!<br /><strong>Zakwaterowanie</strong> Zakwaterowanie jest Grupa cenowa III. Byliśmy zadowoleni.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Dobry.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> Dobre usługi Hotel<br /><strong>Plaża</strong> Plaże są ładne i czyste.<br />
  Ocena ogólna Miłego wypoczynku. Wracamy do wyspy Rab. Super!
  Zakwaterowanie Zakwaterowanie jest Grupa cenowa III. Byliśmy zadowoleni.
  Wyżywienie Dobry.
  Usługi hotelowe Dobre usługi Hotel
  Plaża Plaże
  są ładne i czyste.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY