Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Liberty Plaza

Chorwacja, Wyspa Pag, Novalja

Więcej o hotelu

od 356 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 571

Kraj

CHORWACJA

Położenie

 ok. 500 m od centrum Novalja, na terenie parku.

Plaża

 żwirowa, ok. 50 m od obiektu, leżaki i parasole na plaży za opłatą.

Wyposażenie

 recepcja, hol z lobby, sala śniadaniowa, restauracja, bar, kawiarnia, taras.

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe od strony parku (ok. 23 m2): w budynku bocznym, prysznic, WC, suszarka, telefon, TV, WiFi, klimatyzacja, sejf, mini bar (za opłatą), balkon. Pokoje dwuosobowe od strony morza (ok. 17 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe od strony parku, od strony morza. Pokoje dwuosobowe VIP z widokiem na morze (ok. 23 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe od strony parku, widok na morze.

Wyżywienie

 ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami, w formie bufetu.

Sport

 siłownia, siatkówka. Za opłatą: tenis, oferta sportów wodnych.

Wellness

 basen zewnętrzny (ok. 150 m2), leżaki i parasole w cenie.

Opłata klimatyczna

 płatna na miejscu.

Łóżeczko dla dziecka

 do 2 lat ok. 5 EUR/dzień (na zapytanie). 

Parkowanie

 w cenie, na zapytanie. 

Zwierzę domowe

 hotel nie akceptuje zwierząt.

Kategoria Nekera

 4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.
Przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 10:00.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM
 

Mocne strony

- ok. 50 m od paży

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...