Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Antonija

Chorwacja, Riwiera Makarska, Drvenik

Nowoczesny hotel rodzinny Plaża żwirowa 50 m Strefa Wellness (18+) 27-kilometrowa ścieżka rowerowa do Gradac

Więcej o hotelu

od 1 038 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 102 780

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Środkowa

Dlaczego tutaj

Obejrzyj film o DRVENIKU.

Położenie

nowoczesny, rodzinny hotel położony w ośrodku wypoczynkowym  Gornja Vala, w spokojnej części miasta Drvenik. W mieście powstała nowa ścieżka rowerowa łącząca Drvenik z Gradacem o długości 27 km.

Wyposażenie i usługi

restauracja, Wi-Fi BEZPŁATNE, bar, taras, winda (do przedostatniego piętra, na poddasze schody), parking za opłatą, w pobliżu sklep.

Zakwaterowanie

klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, minibar, suszarka do włosów, sejf, niektóre z możliwością dostawki. Typ B2(+0) - mniejszy pokój na poddaszu z francuskim łóżkiem, bez balkonu. Typ A2(+0) - pokoje bez balkonu. Typ 2(+1) BM - balkon, boczny widok na morze. Typ 2(+1) BM -SW - balkon, bezpośredni widok na morze. Typ 3(+1) FAMILY - przestronny pokój 2-osobowy z rozkładaną sofą (150x196 cm), balkon z orientacją na stronę morską (boczny widok).Typ 3(+1) SUITE - pokój na poddaszu bez balkonu - pokój 2-osobowy, pokój z 2 rozkładanymi fotelami odpowiednimi dla 2 dzieci do 12 lat.

Legenda:
B-balkon
M-orientacja na stronę morską
SW-bezpośredni widok na morze

Sport i rozrywka

zewnętrzny basen (7x 3m x1,2m), strefa wellness (za opłatą, wstęp od 18 lat) - jacuzzi, sauna, masaże (za opłatą), fitness BEZPŁATNE, możliwość wypożyczenia rowerów, sporty wodne. Możliwość udziału w opcjonalnym programie animacyjnym KLUBU NEPTUNA. Program animacyjny będzie realizowany w okresie od 3.7. do 28.8.2021.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu. Do obiadokolacji nieograniczona konsumpcja lokalnych lanych napoi bezalkoholowych, czerwone i białe wino, kawa, herbata.

Plaża

żwirowa, około 50 m.

Informacje dopełniające

opłata klimatyczna około 1,3 EUR/os./dzień - płatna na miejscu. Parking za opłatą około 35 HRK/dzień. Klienci BPTF mają 10% zniżki na wstęp do parku na wodzie. W przypadku pobytów w terminie do 26.6. i od 28.8. 50% zniżki na wypożyczenie rowerów.

Zniżki dla dzieci

dziecko do 3 lat bez łóżka i wyżywienia – BEZPŁATNIE. Dziecko do 7 lat na dostawce – BEZPŁATNIE. Dziecko od 7 do 12 lat na dostawce z 2 dorosłymi – zniżka 50%. Osoba od 12 lat na dostawce – zniżka 30%. W każdym pokoju może być tylko 1 dziecko BEZPŁATNIE – w przypadku zakwaterowania dziecka do 7 lat na dostawce i dziecka do 3 lat bez łóżka i wyżywienia jedno dziecko płaci 50%, drugie dziecko BEZPŁATNIE.

Korzyści

oferta POBYTÓW DOFINANSOWANYCH 50+ skierowana jest przede wszystkim do klientów w wieku 50+. Warunkiem wykupienia tych pobytów jest zakwaterowanie co najmniej 1 osoby w pokoju/apartamencie w dniu przyjazdu w wieku 50 lat i więcej. Ta oferta należy do kategorii "Zniżki specjalne".

Cena zawiera

nocleg, 2 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
aktualizacja 18.01.2021.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 50 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 12 °C temperatura w nocy 9 °C

 • Temperatura wody 14 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 9 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Czw 9 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Pt 13 °C temperatura w nocy 10 °C

 • Sob 12 °C temperatura w nocy 11 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień