Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Podróżujący do Chorwacji są zwolnieni z obowiązku wykonywania testu na Covid-19 przed wylotem. Zniesiony został również obowiązek posiadania zaświadczenia o szczepieniu, oraz obowiązek noszenia maseczek (z wyjątkiem instytucji medycznych i społecznych).
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 110 123

  Naszym zdaniem

  Nowocześnie zaprojektowany hotel, malowniczo usytuowany; nad morzem, blisko plaży, promenady, w otoczeniu lasu sosnowego. Ładna okolica, spokój, beztroska. Oaza relaksu.

  Położenie

  Na wyspie Hvar, 29 km od miasta Hvar, w zacisznej i zalesionej okolicy, 200 m od żwirowej plaży Soline (leżaki i parasole płatne), 2 km od miasteczka Vrboska, 78 km od portu lotniczego Resnik.  

  Wyposażenie

  Lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna z tarasem, restauracja a'la carte, lounge bar, snack bar przy basenie, bezpłatne Wi-Fi, sala konferencyjna, kantor wymiany walut, bankomat, sklepik z pamiątkami, kącik czytelniczy, pralnia, parking (bezpłatnie), wypożyczalnia samochodów, 2 windy. 

  Pokoje

  Podstawowo, gustownie urządzone; łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja, telefon, telewizor z kanałami sat., mała lodówka (minibar na życzenie/odpłatnie), bezpłatne Wi-Fi, sejf, zestaw do przygotowania klawy/herbaty, balkon lub taras.
  Standardowe z widokiem na ogród, częściowym widokiem na morze lub widokiem na morze (twin room, sea side i sea view). Powierzchnia - ok. 18 m kw.
  Standardowe low cost - pokoje ekonomiczne bez balkonu. 
   

  Sport i rozrywka

  Basen, tarasy słoneczne (bezpłatne leżaki, parasole, ręczniki, wymiana ręczników- odpłatnie), tenis stołowy, siłownia, gry planszowe, łucznictwo, w wakacje zajęcia sportowe i rekreacyjne, raz w tygodniu muzyka na żywo. Odpłatnie: boiska (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna), minigolf, sporty wodne, wypożyczalnia rowerów, strefa spa (sauna, hydromasaż, masaże, zabiegi kosmetyczne).

  Wyżywienie

  HB+ - śniadania i kolacje (bufety), do kolacji woda, napoje bezalkoholowe, piwo, wino stołowe
  All inclusive - śniadania, obiady i kolacje (bufety w restauracji głównej), przekąski, napoje bezalkoholowe i wyznaczone lokalne alkohole serwowane od godz. 10.00 do 23.00. 
   
   

  Dla dzieci

  Plac zabaw, sala zabaw, kino dziecięce, odpłatne łóżeczka dla niemowląt.

  Uwagi

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.
  Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.
  UWAGA! Transfer na wyspę Hvar możliwy przy przylotach na lotnisko w Splicie do godziny 19:00, w okresie od lipca do sierpnia  - przy przylotach do północy. Dopuszczalna godzina lotu powrotnego to 09:15.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
   

  Informacje o lotach liniami LOT, Wizz Air

  Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:
  jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
  Bagaż rejestrowany za dopłatą.
   -
  Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą:

  jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).    Bagaż rejestrowany za dopłatą. 
  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Wybór miejsca (za opłatą)
  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
  Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji może wiązać się z wyższą cenami.

  Aktualizacje COVID-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  COVID

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Powrót do Polski

  28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
  http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

  Podróżni z paszportem innym niż polski

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Zmiana świadczeń

  Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

  Warunki wjazdu do kraju

  4 maja 2022 rząd Chorwacji zniósł wszelkie obostrzenia wjazdowe;
  Nie są wymagane certyfikaty szczepienia, ozdrowieńca czy negatywny wynik testu PCR, niezależnie od wieku podróżnych. Zniesiono także kwarantannę.
  Przydatne adresy: 
  http://www.koronavirus.hr
  https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212
  https://mup.gov.hr/uzg-covid/286210
  https://www.gov.pl/web/chorwacja
  Pasażerowie korzystający z przelotów linii lotniczych Lufthansa zobowiązani są używać używać maseczek medycznych (FFP2, KN95, N95) lub maseczek chirurgicznych. 
  Ze względu na dynamiczną sytuację i zmieniające się zasady dot. zasad podróżowania w czasie pandemii, konieczne jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych.
  Klienci jadący samochodami - proszeni są o zapoznanie się z przepisami krajów tranzytowych.  
  POWRÓT DO POLSKI
  28 marca 2022 r. zniesione zostały wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
   

  covid 19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

  Oferta pakietowana dynamicznie

  W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  inne

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

  Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

  Informacje o lotach liniami Wizzair, Ryanair

  Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
  W przypadku przelotów rejsowych i low costowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
  ///
  Wizz Air
  Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
  jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany za dopłatą.
  WIZZ Priority:
  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Wybór miejsca (za opłatą)
  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
  Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagaz
  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
  ///
  Lecąc Ryanair, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
  - jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 20 x 25 cm (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).  
  Bagaż rejestrowany za dopłatą.
  Wybór miejsca (za opłatą) - wycena indywidualna
  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
  Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu.
  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
  Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:
  do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
  W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
  - bagaż rejestrowany 23kg;możliwość zakupu podczas zakładania rezerwacji.
  Dodanie ww usługi już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
   

  Informacje dodatkowe

  Na miejscu wymagana jest płatność za taksę turystyczną - koszt w zależności od standardu obiektu, od 0,5- 4 EUR/dzień/osobę.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 50 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Bowling Bowling tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,5 / 5
  Travelplanet

  Znakomity (56 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,6 / 5

  Cena 4,4 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  34. najwyższa ocena z 334 hoteli w Hvar

  Veronika V.

  Ocena 4,2 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.8. - 2.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Ładne zakwaterowanie, spokojne miejsce, bezproblemowe podejście pracowników. Zawsze wszystko jest szybko zorganizowane. Basen jest raczej mniejszy.

  Ładne zakwaterowanie, spokojne miejsce, bezproblemowe podejście pracowników. Zawsze wszystko jest szybko zorganizowane. Basen jest raczej mniejszy.

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój jest czysty, prosty, gustownie i praktycznie urządzony, z balkonem i ładnym widokiem. Dostępny czajnik.

  Wyżywienie
  Znakomicie, nic dodać, wszystko świeże i smaczne. Naprawdę duży wybór.

  Obsługa w hotelu
  Bardzo ładna sauna, tylko z prysznicem, bez basenu chłodzącego. Praktycznie nie ma siłowni. Tylko para lekkich jednoramiennych hantli damskich oraz rower treningowy i bieżnia. Dodatkowo pomieszczenie jest przeszklone, dzięki czemu przechodnie mogą Cię zobaczyć.

  Plaża
  Dostęp do wody poprzez większe skały. Warto mieć ze sobą buty do wody. W pobliżu znajduje się niewielka plaża żwirowa z dobrym dostępem do wody, ale zazwyczaj jest ona już pełna.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.8. - 26.8.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Nasze oczekiwania zostały spełnione, spędziliśmy wspaniałe wakacje.

  Nasze oczekiwania zostały spełnione, spędziliśmy wspaniałe wakacje.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój był czysty, regularnie sprzątany

  Wyżywienie
  Jedzenie było doskonałe, wybór jedzenia wystarczający, bardzo smaczny

  Obsługa w hotelu
  Personel hotelu przemiły, nie można mu nic zarzucić.

  Plaża
  Plaża jest czysta z dobrym dostępem do morza, które jest bardzo czyste bez jeżowców i każdy znajdzie przyjemne miejsce do wypoczynku na hotelowym leżaku w cieniu lub w słońcu.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Veronika V.

  Ocena 4,2 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 26.8. - 2.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Ładne zakwaterowanie, spokojne miejsce, bezproblemowe podejście pracowników. Zawsze wszystko jest szybko zorganizowane. Basen jest raczej mniejszy.

  Ładne zakwaterowanie, spokojne miejsce, bezproblemowe podejście pracowników. Zawsze wszystko jest szybko zorganizowane. Basen jest raczej mniejszy.

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój jest czysty, prosty, gustownie i praktycznie urządzony, z balkonem i ładnym widokiem. Dostępny czajnik.

  Wyżywienie
  Znakomicie, nic dodać, wszystko świeże i smaczne. Naprawdę duży wybór.

  Obsługa w hotelu
  Bardzo ładna sauna, tylko z prysznicem, bez basenu chłodzącego. Praktycznie nie ma siłowni. Tylko para lekkich jednoramiennych hantli damskich oraz rower treningowy i bieżnia. Dodatkowo pomieszczenie jest przeszklone, dzięki czemu przechodnie mogą Cię zobaczyć.

  Plaża
  Dostęp do wody poprzez większe skały. Warto mieć ze sobą buty do wody. W pobliżu znajduje się niewielka plaża żwirowa z dobrym dostępem do wody, ale zazwyczaj jest ona już pełna.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.8. - 26.8.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Nasze oczekiwania zostały spełnione, spędziliśmy wspaniałe wakacje.

  Nasze oczekiwania zostały spełnione, spędziliśmy wspaniałe wakacje.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój był czysty, regularnie sprzątany

  Wyżywienie
  Jedzenie było doskonałe, wybór jedzenia wystarczający, bardzo smaczny

  Obsługa w hotelu
  Personel hotelu przemiły, nie można mu nic zarzucić.

  Plaża
  Plaża jest czysta z dobrym dostępem do morza, które jest bardzo czyste bez jeżowców i każdy znajdzie przyjemne miejsce do wypoczynku na hotelowym leżaku w cieniu lub w słońcu.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Miroslava Z.

  Ocena 4,7 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 27.8. - 2.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Byliśmy zadowoleni, na pewno wrócimy. Polecamy ten hotel.

  Byliśmy zadowoleni, na pewno wrócimy. Polecamy ten hotel.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 3,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Piękne, nowoczesne, czyste, codziennie sprzątane, wraz z artykułami higienicznymi

  Wyżywienie
  Doskonałe, smaczne jedzenie, zawsze można było wybrać. Codziennie coś innego.

  Obsługa w hotelu
  Nie używaliśmy go zbyt często, więc nie mogę ocenić.

  Plaża
  Bezpośrednio przed hotelem dostęp do wody jest mniejszy, ale niedaleko jest ładna plaża Soline, lubimy tam chodzić. Piękne czyste morze. Przyjemnie ciepło pod koniec sierpnia.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Romuald W.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 31.7. - 7.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Piękne miejsce widok na góry zagłówki i rozległa plaża

  Piękne miejsce widok na góry zagłówki i rozległa plaża

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Klima działa mrówek nie ma są kraby jaszczorki i modliszka

  Wyżywienie
  Pachnące i smaczne

  Obsługa w hotelu
  Ok

  Plaża
  I dla dzieci i dla dorosłych :)

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Radovan D.

  Ocena 4,4 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 15.7. - 22.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Labranda Senses Resort Vrboska Chorwacja, Hvar

  Doskonałe miejsce na relaks. Miły personel. Czyste i wygodne wyposażenie pokoju. Doskonałe jedzenie. Możliwości aktywnego wypoczynku. Dziękujemy.

  Doskonałe miejsce na relaks. Miły personel. Czyste i wygodne wyposażenie pokoju. Doskonałe jedzenie. Możliwości aktywnego wypoczynku. Dziękujemy.

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 22 °C temperatura w nocy 17 °C

  • Temperatura wody 23 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 24 °C temperatura w nocy 16 °C

  • Wtorek 25 °C temperatura w nocy 19 °C

  • Środa 26 °C temperatura w nocy 21 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować