Hotel Komodor

Opis hotelu

K

2

R

CHORWACJA

P

Miejsce dla ludzi poszukujących ciszy i spokoju z dala od cywilizacji i hałasu. Atrakcyjne położenie na południowym wybrzeżu półwyspu Pelješac, w pobliżu wyspy Korčula, czyni z tej malowniczej wioski świetną bazę wypadową. Miłośnicy wycieczek górskich znajdą w pobliskim masywie znakomite warunki do prawdziwych, męczących wypraw. Udane wakacje wśród natury, błękitu morza i gorącego słońca gwarantowane.

P

Hotel znajduje się w kompleksie hotelowym Komodor, a ośrodek położony jest na rozległym terenie porośniętym lasem piniowym, rosną tu także magnolie, cytrusy, tuje. Teren obiektu przylega bezpośrednio do przepięknej szerokiej, drobno-żwirkowej plaży. Kompleks położony jest ok. 250 m od centrum miasteczka, gdzie znajduje się restauracja, pizzeria, punkt medyczny, apteka, dworzec autobusowy, bank.

H

Do dyspozycji gości jest restauracja, taras, tawerna, aperitif bar, TV salon, grill bar na plaży (z muzyką na żywo), sklep spożywczy, sklepik z pamiątkami, sejf w recepcji tylko na dokumenty i pieniądze, parking (niestrzeżony, bezpłatny).

P

1, 2-osobowe z możliwością dostawki. Wszystkie posiadają pełny węzeł sanitarny. Część pokoi z balkonami lub z widokiem w kierunku morza.

T

DBL pokój dwuosobowy DBB pokój dwuosobowy z balkonem DBA pokój dwuosobowy z widokiem w kierunku morza DBE pokój dwuosobowy z balkonem i widokiem w kierunku morza SGL pokój jednoosobowy

I

Wyżywienie BB - śniadania w formie bufetu Wyżywienie HB - 2 posiłki dziennie - śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 3 dań.

D

Zakwaterowanie w dniu przyjazdu po godz. 14.00 Wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 10.00

C

- zakwaterowanie - wyżywienie wg oferty - taksę klimatyczną - ubezpieczenie KL, NNW, BP, Choroby przewlekłe

C

- napojów do obiadokolacji - ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy +3% - opieki rezydenta - jednorazowej opłaty rejestracyjnej

Z

- dziecko 0-2 lat z dwiema osobami dorosłymi (bez świadczeń, stała cena) 50,00zł/tydzień - dziecko 2-11 lat na dostawce z dwiema osobami dorosłymi -30% - dziecko 2-11 lat z jedną osobą dorosłą -10% - osoba powyżej 11 lat na dostawce z dwiema osobami dorosłymi -10%

D

- jednorazowa opłata rejestracyjna (obowiązkowa, płatna na miejscu) 3 euro/osoba

Opinie o hotelu: Komodor

2.8

Ocena klientów
na podstawie 5 dodanych opinii

Lokalizacja: 3,5
Pokój: 2,3
Posiłki: 1,3
Czystość: 2,0
Obsługa: 2,3
 • 3.0
  ( sierpień 2015 )

  Bardzo słaby hotel

  Hotel z lat wczesnej komuny. Dla ludzi, którzy nie maja wymagań. Małe, ciasne pokoje, w łazience i w pokojach grzyb. Brak klimatyzacji. Jedzenie w opcji All Inclusive słabe. Cały czas to samo, brak wyboru. Jedyną zaletą jest plaża i morze przy samym hotelu.
  Hotel z lat wczesnej komuny. Dla ludzi, którzy nie maja wymagań. Małe, ciasne pokoje, w łazience i w pokojach grzyb. Brak klimatyzacji. Jedzenie w opcji All Inclusive słabe. Cały czas to samo, brak wyboru. Jedyną zaletą jest plaża i morze przy samym hotelu.
 • 4.0
  ( listopad 2010 )

  Idealne miejsce na wypoczynek

  <strong>Ogólnie:</strong> Ta destynacja to idealne miejsce na wypoczynek,na ucieczke od cywilizacji,na czyste morze, duze plaze i piekna przyrode.Hotel Komodor jest skromny ale chyba wazniejszym dla nas wszystkich jest przestrzen w jakiej sie znajdujemy(ekologicznie max czystosc)a nie kwaterunek ktory w efekcie korzystamy minimalnie.polecam!!<br>
  Ogólnie: Ta destynacja to idealne miejsce na wypoczynek,na ucieczke od cywilizacji,na czyste morze, duze plaze i piekna przyrode.Hotel Komodor jest skromny ale chyba wazniejszym dla nas wszystkich jest przestrzen w jakiej sie znajdujemy(ekologicznie max czystosc)a nie kwaterunek ktory
  w efekcie korzystamy minimalnie.polecam!!
 • 2.0
  ( lipiec 2010 )

  Kiepski hotel dla niewymagających minimalistów

  <strong>Ogólnie:</strong> Ogólnie dobre miejsce na CAMPINGU obok dla miłośników WindSurfingu, wyśmienite warunki do uprawiania tego sportu. Hotel raczej dla ludzi starszych i nie wymagajacych.<br><strong>Jakość/cena:</strong> Jak płacisz tak masz i w tym przypadku się to sprawdza. Nie wymagaj, ale mimo wszystko zadziwia prostotą.<br><strong>Infrastruktura:</strong> Hotel bardzo stary, dawniej obiekt wojskowy(koszary). Po burzy pozalewane korytarze i sufity. Jest boisko do siatkówki, blisko do plaży, mozliwy transport na sąsiednią wyspę Korćulę łodzią z nabrzeża przy hotelu.<br><strong>Pokoje:</strong> Pokoje bardzo stare, pamiętaja chyba jeszcze młodego Tito, ale ogólnie czyste. Coś co przypomina szafę raczej odstrasza od użytkowania. Reczniki codziennie wymieniane. Czasami ciepła woda pod prysznicem. Brak klimatyzacji. Ładny widok na Korćulę w pokojach od strony morza.<br><strong>Posiłki:</strong> Posiłki to istna pomyłka, nic nie smakuje tak jak się nazywa, a smakuje bardzo, bardzo miernie. Niektóre dania były zjadliwe. Sniadania, to cos co przypomina ser + coś co ma być wędliną, zupy mleczne, kiepska herbata, jedynie dobre soki owocowe z automatu. Obiadokolacja bez komentarza, patrz wyżej.<br><strong>Basen:</strong> Basenu brak<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Ogólnie czysto. Obsługa ogólnie mało pomocna. Zgłoszenie niedomykanych się drzwi balkonowych zakończono na zgłoszeniu. Internet płatny, kody należy wykupić w ciągu dnia, w razie nagłej potrzeby wieczorem korzystanie z internetu niemożliwe.<br><strong>Lokalizacja:</strong> Bardzo blisko do plaży, hotel jest nad samym morzem. Poza tym wszędzie daleko, miłośnicy wieczornych rozrywek będą zawiedzeni. Nie ma nic dookoła oprócz jednego baru na campingu obok i 3 restauracyjek w odległości kilometra. Baru hotelowego nie wspominam. Ogólnie rozrywki na miejscu dobre dla seniorów.<br>
  Ogólnie: Ogólnie dobre miejsce na CAMPINGU obok dla miłośników WindSurfingu, wyśmienite warunki do uprawiania tego sportu. Hotel raczej dla ludzi starszych i nie wymagajacych.
  Jakość/cena: Jak płacisz tak masz i w tym przypadku się to sprawdza. Nie wymagaj, ale mimo
  wszystko zadziwia prostotą.
  Infrastruktura: Hotel bardzo stary, dawniej obiekt wojskowy(koszary). Po burzy pozalewane korytarze i sufity. Jest boisko do siatkówki, blisko do plaży, mozliwy transport na sąsiednią wyspę Korćulę łodzią z nabrzeża przy hotelu.
  Pokoje: Pokoje bardzo stare, pamiętaja chyba jeszcze młodego Tito, ale ogólnie czyste. Coś co przypomina szafę raczej odstrasza od użytkowania. Reczniki codziennie wymieniane. Czasami ciepła woda pod prysznicem. Brak klimatyzacji. Ładny widok na Korćulę w pokojach od strony morza.
  Posiłki: Posiłki to istna pomyłka, nic nie smakuje tak jak się nazywa, a smakuje bardzo, bardzo miernie. Niektóre dania były zjadliwe. Sniadania, to cos co przypomina ser + coś co ma być wędliną, zupy mleczne, kiepska herbata, jedynie dobre soki owocowe z automatu. Obiadokolacja bez komentarza, patrz wyżej.
  Basen: Basenu brak
  Czystość i obsługa: Ogólnie czysto. Obsługa ogólnie mało pomocna. Zgłoszenie niedomykanych się drzwi balkonowych zakończono na zgłoszeniu. Internet płatny, kody należy wykupić w ciągu dnia, w razie nagłej potrzeby wieczorem korzystanie z internetu niemożliwe.
  Lokalizacja: Bardzo blisko do plaży, hotel jest nad samym morzem. Poza tym wszędzie daleko, miłośnicy wieczornych rozrywek będą zawiedzeni. Nie ma nic dookoła oprócz jednego baru na campingu obok i 3 restauracyjek w odległości kilometra. Baru hotelowego nie wspominam. Ogólnie rozrywki na miejscu dobre dla seniorów.
 • 2.0
  ( wrzesień 2009 )

  akademik

  <strong>Ogólnie:</strong> hotel wylacznie dla osob aktywnych, dwa standarty - pokoje lepsze (odnowione-wybielone i czystsze) pokoje gorsze (kibel zalepiony srebrna tasma, grzybek pod prysznicem itp.) Ogolnie hotel po to by po aktywnym dniu wyprostowac kosci do rana...Stolowka beznadziejna, przez 10 dni to samo na sniadanie, maja wspaniale pomidory, salaty, cukinie itp ale co z tego skoro tylko pierwszego dnia byly podane swieze, potem wszystko kwasne albo przesolone. Na szczescie nieopodal jest Picolo - polecam.<br>
  Ogólnie: hotel wylacznie dla osob aktywnych, dwa standarty - pokoje lepsze (odnowione-wybielone i czystsze) pokoje gorsze (kibel zalepiony srebrna tasma, grzybek pod prysznicem itp.) Ogolnie hotel po to by po aktywnym dniu wyprostowac kosci do rana...Stolowka beznadziejna, przez 10 dni
  to samo na sniadanie, maja wspaniale pomidory, salaty, cukinie itp ale co z tego skoro tylko pierwszego dnia byly podane swieze, potem wszystko kwasne albo przesolone. Na szczescie nieopodal jest Picolo - polecam.
 • 3.0
  ( wrzesień 2006 )

  Orebic

  <strong>Ogólnie:</strong> Hotel bardziej przypomina akademik, ale łazienka jest w pokoju:)<br><strong>Jakość/cena:</strong> Kwota za wycieczkę i hotel bardzo niska, więc hotel dał radę<br><strong>Lokalizacja:</strong> Prawie przy plaży<br>
  Ogólnie: Hotel bardziej przypomina akademik, ale łazienka jest w pokoju:)
  Jakość/cena: Kwota za wycieczkę i hotel bardzo niska, więc hotel dał radę
  Lokalizacja: Prawie przy plaży

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY