Opis hotelu

R

Makarska

C

Chorwacja

W

zakwaterowanie w Villi Nada w Makarskiej, 9 noclegów, transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), opieka rezydenta na miejscu. UWAGA PROMOCJE RODZINNE! INFANT- dziecko do lat 3 GRATIS ( łóżko z rodzicem) Dziecko 3-12 lat rabat 40%.

D

ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/ os., opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 EUR/ os. (płatne w autokarze), Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os. , Dzieci do 3 roku życia płacą jedynie za TFG oraz ubezpieczenie (bez dodatkowego łóżka).

D

Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi, ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os., rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os., wycieczki fakultatywne.

Z

Villa Nada***- obiekt, który posiada bardzo dobrą lokalizację. Położony około 750 metrów od centrum Makarskiej i 300 metrów od morza. Studia wyposażone są w aneksy kuchenne, klimatyzację (ok. 5 EUR/dzień), TV, łazienkę.

Z

Oferujemy specjalne zniżki dla rodzin. Dzieci do 3 lat podróżują za darmo i śpią na wspólnym łóżku z rodzicami. Dla uczestników od 3 do 12 roku życia zapewniamy rabat 40%.

W

możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu u rezydenta: 9 śniadań i 9 obiadokolacji w cenie około 110 EUR/ os., śniadania serwowane są w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 2 potraw. Posiłki serwowane w restauracji w Hotelu Palma.

T

transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej, przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd do Makarskiej w godzinach porannych, wyjazd do Polski w godzinach wieczornych, do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami, na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami, ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

P

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację. 2 dzień - przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do miejscowości Makarska. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne. 3 - 11 dzień - wczasy w Chorwacji w miejscowości Makarska. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program zwiedzania Chorwacji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych. 11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. 12 dzień - przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

P

Wczasy w Chorwacji to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju. Zwiedzanie Chorwacji podczas wakacji na Riwierze Makarskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe położenie Riwiery, pomiędzy Splitem a Dubrovnikiem. Najczęściej wybierane wycieczki to: Dubrovnik oraz Medjugorje- jednodniowa wycieczka do Perły Adriatyku, zwiedzanie Splitu oraz Trogiru oraz wycieczka na wodospady rzeki Krka.

W

Dubrovnik średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentalnymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiarnie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II. Cena: 50 EUR/os. Split i Trogir w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką. Cena: 40 EUR/ os. Medjugorje i Mostar sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku. Cena: 60 EUR/ os. Fish picnic wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina. Cena: 30 EUR/ os. Wodospady rzeki Krka jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzece Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się. Cena: 55 EUR/ os.(w cenę wliczony bilet wstępu do Parku) Rafting Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece. Cena: 30 EUR/ os.

O

Sprawdź opinie o ofercie Villa Nada

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu