Hotel Golden Line

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

4

R

Złote Piaski

O

Czterogwiazdkowy kompleks apartamentów położony jest w Złotych Piaskach, w odległości zaledwie 100 metrów od Morza Czarnego i w bliskiej odległości plaży.
Hotel oferuje spa, odkryty basen z podgrzewaną wodą oraz przestronne klimatyzowane apartamenty z umeblowanym balkonem.

P

• Odległość od centrum miasta - 200 m
• Odległość do plaży - ok. 100 m
• Odległość lotniska w Warnie - ok. 18 km

H

Do dyspozycji Gości restauracja główna, restauracja ala carte, bar, basen, brodzik dla dzieci, SPA (dodatkowo płatne) - łaźnia, wanna z hydromasażem, masaże, centrum fitness, sauna,pralnia (dodatkowo płatna), animacje dla dzieci
Leżaki i parasole na plaży dodatkowo płatne.

W

Bez wyżywienia lub All Inlusive

A

śniadania, obiady, kolacje oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

P

Apartament - ok. 60 m2 klimatyzowany apartament z aneksem kuchennym.yposażenie obejmuje telewizor z telewizją kablową, czajnik elektryczny, szafa, bezpłatne Wi-Fi, telefon. Łazienka z wanną i suszarką do włosów.
Maks. obłożenie - 4
Studio - ok. 35 m2 klimatyzowany apartament z aneksem kuchennym. Wyposażenie obejmuje telewizor z telewizją kablową, czajnik elektryczny, szafa, bezpłatne Wi-Fi, telefon. Łazienka z wanną i suszarką do włosów.
Maks. obłożenie - 3
*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY