Hotel Yo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3

R

SAINT CONSTANTINE AND HELENA

O

Mały hotel położony w cichym kurorcie Św. Konstantyn i Elena. Posiada 29 klimatyzowanych pokoi z balkonami z widokiem na morze. W hotelu znajduje się basen i restauracja serwująca dania międzynarodowe. Hotel Yo zlokalizowany jest ok. 400m od morza, ok. 500m od centrum kurortu i ok. 8km od miasta Warna i kurortu Złote Piaski.

P

W miejscowości Św. Konstantyn i Helena
Odległość od lotniska - 18km
Odległość od centrum - 8km
Odległość od plaży - 400m

H

Liczba pokoi - 29; Liczba pięter - 5
Do dyspozycji Gości - recepcja 24h, winda dostępna na wszystkich piętrach, restauracja główna, lobby bar, parking, basen z wydzieloną częścią dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie, Wi-Fi, żelazko.
Za dodatkową opłatą - masaż, pralnia, serwis plażowy
W hotelu dozwolone jest przebywanie ze zwierzętami domowymi.

P

Pokój dwuosobowy - 34 m2 wyposażony w telefon, telewizor, klimatyzację, balkon, WIFI, ogrzewanie, suszarka, szklanki.
Za dodatkową opłatą - minibar, sejf

W

Śniadanie od 8.00 do 10.00, podawane w formie bufetu.
Za dodatkową opłatą 15 BGN możliwość skorzystania z obiadu od (12.00 do 14.00) i kolacji (od18.00 do 20.00).
*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY