Hotel Roubin

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Paulina

Idealny dla rodzin z dziećmi

Duży atut hotelu to jego świetne położenie zaraz przy pięknej piaszczystej plaży w otoczeniu bujnej zieleni, bezpłatny serwis plażowy oraz przestronne pokoje. Pokoje rodzinne to 2 pokoje dwuosobowe połączone drzwiami. Cały obiekt jest utrzymany w lekko surowym i chłodnym wystroju. Hotel ma ciekawą infrastrukturę dla najmłodszych oraz animacje w języku polskim, dlatego jest bardzo popularny wśród rodzin z małymi dziećmi. To obiekt o podstawowym 4* standardzie.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
4.0
Basen
4.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY