Hotel Ritza

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

****
Bułgaria/Zlote Piaski

Hotel Ritza ****

BUDYNEK
Nowy, kameralny hotel położony w odległości około 800 m od plaży i 700 m od centrum miejscowości. Oficjalny standard ****.
POKOJE

2-osobowe z możliwością jednej dostawki

klimatyzacja, TV SAT, telefon, mini bar (płatny), łazienka z WC, prysznicem i suszarką do włosów, balkon.
PLAżA
Piaszczysta, publiczna, ok. 800 m od hotelu. Leżaki i parasole za dodatkową opłatą.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI
Basen zewnętrzny i wewnętrzny, brodzik dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie (1 parasol i 2 łóżka na pokój), restauracja hotelowa i a la carte, bar przy basenie, Bar Niebiański zlokalizowany na najwyższym piętrze hotelu z widokiem na morze.
DODATKOWO PŁATNE
Internet, sejf w recepcji, masaże, sauna.
WYżYWIENIE

All inclusive

8:00-10:00 śniadanie (bufet), 13:00-14:00 lunch (bufet), 18:00-20:00 kolacja (bufet) - wszystkie posiłki podawane w głównej restauracji; 10:00-22:00 lokalne alkohole oraz zimne napoje bezalkoholowe; napoje gorące w cenie tylko przy śniadaniu.
UWAGI
Butikowy hotel, gdzie zadbano o wygodę i miłą atmosferę.

Cena obejmuje

noclegi, opiekę rezydenta, ubezpieczenie KL i NW + bagaż Signal Iduna Travel, podatek VAT, wyżywienie wg wybranej oferty. Przy transporcie autokarem: przejazd autokarem + opieka pilota przewozowego. Przy transporcie samolotem: przelot samolotem + transfer lotnisko-hotel-lotnisko+opłaty lotniskowe.

Dopłaty

OPCJONALNIE (platne w biurze): transport antenowy - wyjazdy z 17 miast Polski - w przypadku transportu autokarem, transfer na lotnisko z Krakowa, Łodzi lub Częstochowy - w przypadku transportu samolotem - wylot z Katowic.DOPŁATY OBLIGATORYJNE (płatne na miejscu)

Taksa klimatyczna - osoby powyżej 2 lat

6,5 EUR/ os

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY