Hotel Mistrzostwa Europy - faza grupowa 5*

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

*****

R

Bułgaria / Św. Konstantyn i Elena

O

Wyjazd na Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn - FAZA GRUPOWA - Bułgaria 2015. Zapewniamy kompleksową obsługę - transport samolotem, zakwaterowanie w hotelu, udział we szystkich meczach (bilety wstępów zawarte w cenie wyjazdu).

K

Jacek Studniarek - tel.: 604471082 (współpraca, zamówienia grupowe).

C

Informujemy, że cena wyjazdu nie będzie obniżana - nie będzie cen last minute. Podane ceny będą obowiązywały do końca sprzedaży.

T

08-12.10.2015 (5 dni). Wyloty z lotnisk: Warszawa, Katowice.

P

6 meczów fazy grupowej. Bilety wstępów na wszystkie mecze - zawarte w cenie wyjazdu.

0

2 mecze -> Słowenia - Białoruś (godz. 17:30), Polska - Belgia (godz. 20:30)

1

2 mecze -> Belgia - Białoruś (godz. 17:30), Polska - Słowenia (godz. 20:30)

1

2 mecze -> Belgia - Słowenia (godz. 15:00), Polska - Białoruś (godz. 18:00)

Z

Hotel Grand Varna 5* (all inclusive premium), usytuowany w samym sercu kurortu Św. Konstantyn i Elena, otoczony pięknym parkiem ze stuletnimi drzewami. Odległość od hali w Varnie, gdzie będą rozgrywane mecze - zaledwie 10 km. Do dyspozycji gości (bezpłatnie) - recepcja, lobby, winda, basen kryty i przestronny basen zewnętrzny, internet (Wi-Fi w holu hotelu), siłownia, restauracja, lobby bar, piaszczysta plaża (odległość od hotelu ok. 200 m). Św. Konstantyn i Elena - najstarszy bułgarski nadmorski kompleks turystyczno-uzdrowiskowy. Specyficzny mikroklimat oraz lecznicze źródła mineralne rozsławiły kurort daleko poza granicami kraju.

P

Możliwość zakwaterowania od 2-4 osób. Dwa łóżka typu queen o wymiarach 1,40m x 1,90m. Przy zakwaterowaniu 3, 4 osób, dla każdej z nich oddzielny komplet pościeli. Wyposażenie - łazienka (WC, wanna, umywalka, suszarka), klimatyzacja, telewizor LCD, telefon.

S

Bezpłatnie w hotelu - fitness, bilard, boccia, szachy, korzystanie z basenów (bezpłatne leżaki i parasole). Dodatkowo płatne - centrum SPA. Ponadto w cenie wyjazdu - udział we wszystkich meczach.

A

Śniadanie (07:30-10:00), obiad (12:00-14:00), późna kolacja po powrocie z meczów. Posiłki w formie bufetu. Lobby bar - przekąski, ciasteczka, kanapki. Napoje bezalkoholowe, kawa, herbata oraz alkohole lokalne (24h).

C

Przelot samolotem w 2 strony, opłaty lotniskowe, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, pobyt w hotelu (4 noce), wyżywienie all inclusive premium, przejazdy z hotelu do hali w Varnie na mecze, bilety wstępów na wszystkie 6 meczów (I kategoria biletów), ubezpieczenie NW i KL.

D

Ubezpieczenie od rezygnacji, chorób przewlekłych.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY