Hotel Grand Hotel Varna

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
paulinas

Podobało mi sie i wrócimy!

Hotel tworzy duży kompleks wakacyjny wraz z 3 innymi obiektami i pod względem standardu jest najwyżej klasyfikowany. Choć sam obiekt należny do starszych położony jest w obszernym, zielonym ogrodzie z przestronną strefą basenową, która zadowoli każdego. Pokoje są ładne, czyste i zadbane, a jedzenie bardzo dobre. Goście hotelu mogą korzystać z restauracji tematycznych w ramach opcji all inclusive, z wcześniejsza rezerwacją do czego bardzo zachęcam. Do niedużej plaży jest kilka minut spacerkiem prze teren całego kompleksu. Duży plus za możliwość korzystania z infrastruktury całego kompleksu, ponieważ miejscowość w której leży jest bardzo spokojna, w typie uzdrowiska. Hotel bardzo polecam osobom, które lubią duże przestrzenie, zieleń i aktywność.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla singli, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
4.0
Pokój
4.0
Posiłki
4.0
Basen
5.0
Czystość
4.0
Obsługa
4.0

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY