Hotel Estreya Residence

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

4

R

SW KONSTANTIN I ELENA

O

Czterogwiazdkowy Hotel Estreya Residence połozony jest w centralnej cześci uzdrowiska Św.Konstantin i Elena,zaledwie 300 m od plaży.
To najstarsze bułgarskie uzdrowisko nad Morzem Czarnym,znajduje się tu również zabytkowy monastyr Świętych Konstantyna i Eleny.
Odległość od lotniska w Varnie - 15km
Odległość od lotniska w Burgas - 84 km
Odległość od centrum Złotych Piasków- 7 km

H

Wybudowany w 2008 roku.
Liczba pokoi - 95
Do dyspozycji Gości - recepcja,restauracja,winiarnia,2 bary,2 baseny zewnętrzne ( jeden z sekcją dla dzieci),leżaki i parasole przy basenie, basen wewnętrzny,centrum SPA,bogaty program animacji (dla dzieci i dorosłych) od 01.06 do 10.09,klub dla dzieci, plac zabaw,Wifi w pomieszczeniach ogólnodostępnych,sala konferencyjna, fitness,
Serwis plażowy dodatkowo płatny.

W

HB - 2 posiłki
Śniadania 07.30-10.00
Obiadokolacja 18.00-20.00
Napoje nie są wliczone w cenę.
All Inclusive
07.30- 10.00 Śniadanie bufetowe
12.00-14.00 Lunch bufetowy
18.00-20.30 Kolacja bufetowa
Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w cenie.

P

POKÓJ 2 OSOBOWY - 30m2,2 łóżka pojedyńcze lub 1 podwójne,sofa,klimatyzacja,telewizor, łazienka z prysznicem lub wanną,suszarka do włosów, sejf(klucz w recepcji),balkon.
Maks. obłożenie - 3
*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY