Hotel Chaika - St. Konstantin i Elena

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

BUŁGARIA/ST. KONSTANTIN I ELENA

P

w spokojnej części znanej, bułgarskiej miejscowości turystycznej St. Konstantin i Elena, wśród zieleni ok. 100 m od centrum, z mnóstwem restauracji, kawiarni, barów i dyskotek, ok. 250 m publiczny basen, przystanek autobusowy 500 m od hotelu - dobre połączenie do centrum (ok. 15 min) oraz odległej ok. 9 km Varny, ok. 25 km od międzynarodowego portu lotniczego w Varnie, ok. 10 km od Złotych Piasków.

P

1 dzień - Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię.
2 dzień - Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, złożenie bagaży. Obiad, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne (zapoznanie się z okolicą i obiektem), czas wolny, kolacja, nocleg.
3 dzień - 10 dzień (program Bułgaria - wypoczynek) - Śniadania, obiady i kolacje, pobyt urozmaicony plażowaniem, zajęciami sportowymi, spacerami, kąpielami morskimi. Podczas pobytu dyskoteki, zajęcia integracyjne. W trakcie trwania pobytu wliczona jest w cenę - wycieczka do AŁADŻA MONASTYRU, najsłynniejszego eremickiego klasztoru założonego w XIV wieku w jaskini skalnej. Możliwość wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych - jeep safari (ok. 15 euro) - jacht picnic (ok. 12 euro) - delfinarium (ok. 13 eur).
11 dzień - Po śniadaniu wykwaterowanie do godz. 10.00, czas wolny. Wyjazd z Bułgarii ok. 19.00 w kierunku Rumunii (suchy prowiant). Możliwość wykupienia dodatkowego obiadu (ok. 7 EUR). Przekroczenie granicy w Ruse. Następnie nocny przejazd przez Rumunię.
12 dzień - Przejazd przez Węgry, Słowację. Przyjazd do Polski - Krakowa ok. 19.00, pozostałe miasta wg rozkładu jazdy.

P

ok. 50 m od do piaszczystej plaży ze skałkami położonej w malowniczej zatoczce- zagospodarowana ( leżaki, parasole, kafejki)

W

3 piętrowy hotel z pięknym ogrodem, klimatyzowana restauracja, recepcja, sejf w recepcji ( ok. 40 lv na turnus), sala telewizyjna, parking.

P

3-4-osobowe łazienka (prysznic), TV, telefon, cześć pokoi z balkonem, mini-bar (dodatkowo płatne)

W

light all inclusive, śniadania/bufet, obiad/bufet, kolacja/bufet, napoje podczas posiłków, woda, soki, napoje bezalkoholowe, mleko, kawa, herbata (serwowane również wieczorem 21:00-22:00).

S

basen z brodzikiem, plac zabaw dla dzieci. Dodatkowo płatne- bilard, piłkarzyki, light all inclusive obejmuje- dyskotekę z DJ - 2 razy w tygodniu, gry (domino, szchy), tenis stołowy, boisko do siatkówki oraz korzystanie z Internetu bezprzewodowego (tylko przy recepcji i w restauracji).

C

BUŁGARIA-WYPOCZYNEK, 9 noclegów , w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienkami, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż), przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), opiekę rezydenta na miejscu, opiekę pilota podczas przejazdu, opiekę kadry, ratownika na plaży, wycieczka do Aładża Monastyru

U

BUŁGARIA-WYPOCZYNEK, sugerowane kieszonkowe 80 EUR, taksa klimatyczna 5 EUR za os. na turnus - płatne na miejscu, kaucja zwrotna 10 EUR wymagany paszport, bilet wstępu do Aładża Monastyru ok 2 EUR.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY