Hotel Amfora

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

3

R

Święty Kontantyn

O

Hotel położony w kurorcie Św. Konstantyn i Elena w odległości ok 5,5km od centrum miasta Warna, ok 6,5km od kurortu Złote Piaski, ok 15km od kurortu Albena i ok 13km od lotniska w Warnie.

H

Amfora to czteropiętrowy budynek w pełni klimatyzowany. Hotel posiada 8 pokojów dwuosobowych i 3 apartamenty. W hotelu znajduje się restauracja i odkryty basen. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się przystanek autobusowy.
Do dyspozycji gości jest bezpłatna wypożyczalnia rowerów, parasole plażowe i torby termiczne idealne na piknik na plaży.
serwis na plaży dodatkowo płatny.
W razie potrzeby hotel wyposaży pokoje gościnne w łóżeczko dla dzieci.

W

żelazka, deski do prasowania, całodobowy bar, całodobowa recepcja, sejfy, bezpłatny internet, kawiarnia, telewizja w lobby.

W

Bez wyżywienia lub śniadania w formie bufetu
*Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz ich formy a także funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które Organizator nie będzie miał wpływu.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY