Hotel Lora

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

K

SF2

P

*        Albena ok. 200 m do centrum, 13 km na północ od Złotych piasków oraz 40 km od portu lotniczego. Aqua Park Aqua Mania - 400 m od hotelu.

P

*       400 m od hotelu, publiczna, szeroka, piaszczysta, oznaczona Błękitną Flagą za czystość. 1 parasol przeznaczony na pokój bezpłatnie. Ratownik w godzinach 8:00-18:00. Bezpłatny bus kursuje pomiędzy plażą, a hotelem co 30 minut w godz. 9:30-17.30.

Z

*    100 pokoi;
*    Typy pokoi: standardowe;
*    Wyposażenie: telewizor, łazienka z WC, balkon.

R

*    Restauracja główna w hotelu Vita Park.

*

śniadania.

S

*    Basen zewnętrzny;

D

*    Brodzik, plac zabaw.

P

*    Sejf (płatny), kantor, wypożyczalnia samochodów, pralnia, Internet Wi-Fi w pobliżu lobby.

N

*    Ekonomiczny hotel dla osób, którzy pragną spędzać czas wolny poza hotelem, idealny dla Gości nastawionych na zwiedzanie, bądź pragnących wypoczywać poza granicami kraju w korzystnej cenie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY