Hotel Santorini

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

SF2

K

**

P

Hotel położony jest w spokojnej miejscowości Sveti Vlas, zaledwie 30 m od plaży i 150 m od portu Marina Dinevi. Przystanek autobusowy znajduje się 5 minut od obiektu, a do najbliższych sklepów i restauracji można dotrzeć w ciągu 10 minut.

H

Na terenie hotelu znajduje się recepcja, basen zewnętrzny i darmowy dla Klientów parking. Łącze internetowe WiFi dostępne jest bezpłatnie. Na dachu hotelowym znajduje się taras, skąd Goście podziwiać mogą panoramę Słonecznego Brzegu i Starego Miasta Nessebar.

P

W hotelu znajduje się 30 pokoi (12 pokoi dwuosobowych, 12 pokoi trzyosobowych i 6 pokoi mogących pomieścić 3 osoby dorosłe i dziecko). Wszystkie pokoje posiadają telewizor, małą lodówkę, łącze WiFi i balkon.

W

BB - śniadania.

S

Do dyspozycji Gości jest basen zewnętrzny

D

Dla najmłodszych Gości hotel przygotował brodzik.

N

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu portu i plaży, hotel jest idealnym miejscem dla osób poszukujących relaksu i lubiących spacerować.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY