Hotel Maria Revas

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA SUN&FUN HOLIDAYS

SF5

KATEGORIA BUłGARSKA

*****

Położenie

Hotel położony jest w południowej części Słonecznego Brzegu ok. 2 km od centrum, ok. 100 m od plaży, 35 km od lotniska w Burgas.

Hotel oferuje

Hotel posiada restaurację główną, Lobby bar, kawiarnię na tarasie, a także salę konferencyjną mogącą pomieścić 50 osób (wyposażenie multimedialne, Internet, fax, xero) i strzeżony parking. W lobby można skorzystać z łącza internetowego Wi-Fi.

Pokoje

Wszystkie apartamenty i pokoje typu studio wyposażone są w aneks kuchenny, telewizor, telefon, mini bar, łazienkę oraz balkon.

Wyżywienie

BB - śniadania lub wyżywienie we własnym zakresie.

Sport i Rozrywka

Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny, centrum fitness, sauna. Leżaki i parasole przy basenie są bezpłatne.

Dzieci

Dla najmłodszych Gości hotel przygotował brodzik.

Naszym zdaniem

Bardzo kameralny i przytulny obiekt oferujący zakwaterowanie w pokojach o wysokim standardzie, jak również przyjazną atmosferę i dobrą obsługę.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY