Hotel Golden Dreams

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

W poblizu centrum kurortu, obiekt ceniony jest m.in. za miłą obsługę i czyste pokoje.

P

Ok. 1,5km od centrum Słonecznego Brzegu, ok 450m od piaszczystej plaży (serwis plażowy płatny), ok. 26km od lotniska w Burgas. Przystanek autobusowy znajduje się 100m od hotelu.Tuż obok obiektu jest supermarket.

W

Recepcja, restauracja, bar, ogród.

P

Apartamenty i studia; Każde pomieszcznie posiada wyposażony aneks kuchenny, łazienkę (prysznic) i balkon, wyposażone w mini lodówkę, kliematyzację, TV.

W

Bez wyżywienia.

S

Basen, odpłatnie ping pong, bilard.

D

Brodzik.

U

Od wszystkich klientów pobierany jest depozyt (zwrotny) w wysokości 30EU/pokój płatny podczas meldowania się hotelu. W przypadku braku uszkodzeń depozyt jest zwracany w dniu wyjazdu.
Zmiana ręczników 1 na tydzień.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY