Hotel Condor

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

N

Popularny hotel w 11-piętrowym budynku, otoczony ogrodem. Świetna lokalizacja w północnej części kurortu, niedaleko pięknej piaszczystej plaży, promenady i miejsc rozrywkowych.

P

Przy nadmorskiej promenadzie, ok. 50 m od piaszczystej plaży (serwis plażowy płatny), kilometr od centrum Słonecznego Brzegu, 5 km od Nessebaru i ok. 35 km od portu lotniczego w Burgas. W pobliżu wiele barów, restauracji, pubów, sklepów.

W

Całodobowa recepcja, lobby, restauracja z potrawami kuchni bułgarskiej i międzynarodowej, 2 bary (w lobby i przy basenie), sklepy, punkt wymiany walut, windy.
Odpłatnie: sejf, salon fryzjerski, parking.

P

Standardowe, niewielkie pokoje z balkonem lub tarasem. Wyposażone w łazienkę (WC, wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzację, TV sat, telefon, małą lodówkę.

W

BB - śniadania w formie bufetów
HB - śniadania i kolacje w formie bufetów, napoje dodatkowo płatne.
FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje dodatkowo płatne.

S

Basen (parasole i leżaki dostępne bezpłatnie). odpłatny bilard. W pobliżu miejsca rozrywki i rekreacji, sporty wodne, itd.

D

Wydzielona część basenowa dla dzieci.

C

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

C

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY