Hotel Amfibia

Opis hotelu

3* Bułgaria/Słoneczny Brzeg

Położenie

Do szerokiej i piaszczystej plaży ok. 100 m (przejście przez wydmy). Do centrum Słonecznego Brzegu ook. 1, 5 km, oddalony ok. 25 km od lotniska. Kompleks hotelowy składa się z 3 budynków: Amfibia, Morska Zvezda i Fregata.

Pokoje

Pokoje różnego standardu, w ofercie Viva Club dostępne pokoje Standard w części budynku Wing 1 oraz Wing 2 z łazienką (wc, prysznic) wyposażone w klimatyzację (tylko w pokojach Wing 2), telefon, TV, lodówkę oraz balkon. Pokoje w części Wing 1 nie są klimatyzowane.

Do dyspozycji

2 baseny z brodzikiem , recepcja, lobby bar, restauracja główna, pizzeria (w Morskiej Zvezdzie), bar piwny z grillem, bar przy basenie,

Dodatkowo płatne

sejfy w recepcji, dostęp do internetu Wi-Fi , sklepik z pamiątkami, mini marke

Sport

siatkówka plażowa

Dodatkowo płatne

bilard, sporty wodne na plaży

Wyżywienie

Śniadania.HB śniadanie i obiadokolacja(napoje dodatkowo płatne) All Inclusive Śniadania 08.00-10.00, obiady 12.30-14.30 i kolacje 19.00-21.00 serwowane w restauracji głównej w formie bufetu. Lokalne napoje bezalkoholowe podawane są w szklankach lub plastikowych kubkach w godzinach 10.15-22.30, lokalne napoje alkoholowe podawane w godz. 14.30-22.30.

Dodatkowo płatne

importowane napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe, soki ze świeżych owoców.

Opinie o hotelu: Amfibia

3.5

Ocena klientów
na podstawie 14 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,2
Pokój: 3,6
Posiłki: 3,3
Basen: 4,5
Czystość: 4,3
Obsługa: 4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • osób niepełnosprawnych
 • 3.0
  ( lipiec 2013 )

  Hotel dla fanów poprzedniej epoki

  Bardzo dobre położenie to ważna zaleta tego hotelu. Niestety chyba jedyna. Niski standard pokoi, ciągle psująca się klimatyzacja, fatalna obsługa gości, mało urozmaicone jedzenie.Na plus można zaliczyć czysty basen i fakt że jest
  Bardzo dobre położenie to ważna zaleta tego hotelu. Niestety chyba jedyna. Niski standard pokoi, ciągle psująca się klimatyzacja, fatalna obsługa gości, mało urozmaicone jedzenie.Na plus można zaliczyć czysty basen i fakt że jest
 • 4.0
  ( lipiec 2013 )

  Nie szukajmy luksusu kupując tańszą wycieczkę

  Sam hotel duży,przestrzenny, spokojny. pokoje słabsze, szczególnie łazienki. Wieczorami bywa głośno za sprawą naszych rodaków, zakłócają spokój wszystkim. Hotel mieści się w ścisłym centrum, ale odczuwamy do dopiero od strony ulicy, w środku cisza i spokój. Położenie na 5+ dla każdego, ludzie przemili. Bardzo pomocni, polecamy jedzenie na mieście, wszystko w super cenie. Nie wymieniajcie pieniędzy na lotnisku, przy hotelu kantor i dobre przeliczniki, można korzystnie wymienić również PLN. ogólnie bardzo zadowoleni.
  Sam hotel duży,przestrzenny, spokojny. pokoje słabsze, szczególnie łazienki. Wieczorami bywa głośno za sprawą naszych rodaków, zakłócają spokój wszystkim. Hotel mieści się w ścisłym centrum, ale odczuwamy do dopiero od strony ulicy, w środku cisza i spokój. Położenie na 5+ dla każdego, ludzie przemili.
  Bardzo pomocni, polecamy jedzenie na mieście, wszystko w super cenie. Nie wymieniajcie pieniędzy na lotnisku, przy hotelu kantor i dobre przeliczniki, można korzystnie wymienić również PLN. ogólnie bardzo zadowoleni.
 • 1.7
  ( lipiec 2012 )

  Nie polecam ten hotel bardzo dużo. Pokój był całkiem dobry, jeśli nie s...

  <strong>Ocena ogólna</strong> Nie polecam ten hotel bardzo dużo. Pokój był całkiem dobry, jeśli nie są zbyt wymagające. Do hotelu, ale są również niektóre dzieci ukraińskie obozów, więc hotel jest wystarczająco zajęty i dzieci nie są bardzo taktowny z innymi Gośćmi hotelu. Jedzenie nie było dużo niczego, szefa sali jadalnej z cigárem w ręku i co jest nesnědlo jeden dzień, były w różnych formach, serwowane również w inne dni. Krótkiego spaceru od hotelu, ale to było wielkie centrum pełne sklepów, barów, klubów nocnych i atrakcji, dzięki czemu można go wieczorem.<br />
  Ocena ogólna Nie polecam ten hotel bardzo dużo. Pokój był całkiem dobry, jeśli nie są zbyt wymagające. Do hotelu, ale są również niektóre dzieci ukraińskie obozów, więc hotel jest wystarczająco zajęty i dzieci nie są bardzo taktowny z innymi Gośćmi hotelu. Jedzenie nie było dużo niczego,
  szefa sali jadalnej z cigárem w ręku i co jest nesnědlo jeden dzień, były w różnych formach, serwowane również w inne dni. Krótkiego spaceru od hotelu, ale to było wielkie centrum pełne sklepów, barów, klubów nocnych i atrakcji, dzięki czemu można go wieczorem.
 • 1.3
  ( lipiec 2012 )

  Teraz do pomieszczenia. Chociaż jesteśmy pod Traktatu powinien być zakw...

  <strong>Zakwaterowanie</strong> Teraz do pomieszczenia. Chociaż jesteśmy pod Traktatu powinien być zakwaterowanie w Hotel Amfibia Beach, mieszkaliśmy w pokoju hotelowym, jestem 521 ", który był powiedział że części, mimo że w korytarzach, plany awaryjne, a wszędzie indziej, nosił nazwę"Morska Zvezda". Hotel, w którym mieszkaliśmy zdecydowanie nie odpowiada jakości trzygwiazdkowy hotel. Pokoju była łazienka, który dał do prasy, kolor několikaterém splachovadla, lodówka, że funkcjonuje jak on chciał, niebezpieczne wyglądające gniazdo, które zostały wycofane ze ściany i oglądałem z tych przewodów. Balkónku mini, który mamy większość tynk i jeśli mamy miał włączona klimatyzacja, tak od wentylatora, który był na balkonie i najwyraźniej podłączony do klimatyzacji kapała woda, więc mieliśmy czas na balkonie, basen. Toalety publiczne były brudny, śmierdzący, prawie zawsze bez papieru toaletowego. Na ich podłogi często znajdziemy duże błędy podobno płocie.<br /><strong>Wyżywienie</strong> Śniadania, lunche i kolacje były stereotypowe charakter prawie to samo każdego dnia, zwykle kurczaka lub mielone i zwykle tylko załącznik frytki. Temperatura żywności została utrzymana przez pierwsze 10 minut, potem posiłek był zimny i nikt nawet po naszych skarg nie przeszkadza aby ogrzać żywności. Często pokarm, który wcale nie był nedoplnilo. Ponadto możemy podejrzewać, że nesnědlo zawsze został złożony ponownie, jako posiłek był w kółko, a 90% to nie był świeży. Większość mięsa niedogotowanego, gumy. Żetony i oschlé. Przejrzałych owoców i miękkie. Napoje bezalkoholowe zostały ogromnie melasa. W przypadku napojów alkoholowych. "bar" (pasek wyglądał śmiesznie zawarte 3 wersje robocze i drukowane z komputera na nim i zatrzymany czarny i biały napis "All Inclusive") była pierwszą szklankę zawsze ciepłe. Sprzątania okruszyn ze na stołach ręka i łopata na ziemi brak higieny.<br /><strong>Usługi hotelowe</strong> "Czyszczenie" był codziennie i tak pani gospodyni przyniósł rulu papier toaletowy i wykonane łóżko dla nas. Przez cały czas nie raz rozstał się z ręcznikami. I raz jeszcze przyjść, więc byliśmy bez papieru toaletowego, że nie udało nam się nabyć nawet po skardze w recepcji.<br /><strong>Plaża</strong> Plaża była blisko-nie ma problemu.<br /><strong>Ogólne wrażenie</strong> Ogólne wrażenie było, że mamy od razu po przyjeździe złożony wniosek o świadczenie usług gorszej jakości niż te, które zostały uzgodnione w umowie. W związku z tym można polecić.<br />
  Zakwaterowanie Teraz do pomieszczenia. Chociaż jesteśmy pod Traktatu powinien być zakwaterowanie w Hotel Amfibia Beach, mieszkaliśmy w pokoju hotelowym, jestem 521 ", który był powiedział że części, mimo że w korytarzach, plany awaryjne, a wszędzie indziej, nosił nazwę"Morska Zvezda".
  Hotel, w którym mieszkaliśmy zdecydowanie nie odpowiada jakości trzygwiazdkowy hotel. Pokoju była łazienka, który dał do prasy, kolor několikaterém splachovadla, lodówka, że funkcjonuje jak on chciał, niebezpieczne wyglądające gniazdo, które zostały wycofane ze ściany i oglądałem z tych przewodów. Balkónku mini, który mamy większość tynk i jeśli mamy miał włączona klimatyzacja, tak od wentylatora, który był na balkonie i najwyraźniej podłączony do klimatyzacji kapała woda, więc mieliśmy czas na balkonie, basen. Toalety publiczne były brudny, śmierdzący, prawie zawsze bez papieru toaletowego. Na ich podłogi często znajdziemy duże błędy podobno płocie.
  Wyżywienie Śniadania, lunche i kolacje były stereotypowe charakter prawie to samo każdego dnia, zwykle kurczaka lub mielone i zwykle tylko załącznik frytki. Temperatura żywności została utrzymana przez pierwsze 10 minut, potem posiłek był zimny i nikt nawet po naszych skarg nie przeszkadza aby ogrzać żywności. Często pokarm, który wcale nie był nedoplnilo. Ponadto możemy podejrzewać, że nesnědlo zawsze został złożony ponownie, jako posiłek był w kółko, a 90% to nie był świeży. Większość mięsa niedogotowanego, gumy. Żetony i oschlé. Przejrzałych owoców i miękkie. Napoje bezalkoholowe zostały ogromnie melasa. W przypadku napojów alkoholowych. "bar" (pasek wyglądał śmiesznie zawarte 3 wersje robocze i drukowane z komputera na nim i zatrzymany czarny i biały napis "All Inclusive") była pierwszą szklankę zawsze ciepłe. Sprzątania okruszyn ze na stołach ręka i łopata na ziemi brak higieny.
  Usługi hotelowe "Czyszczenie" był codziennie i tak pani gospodyni przyniósł rulu papier toaletowy i wykonane łóżko dla nas. Przez cały czas nie raz rozstał się z ręcznikami. I raz jeszcze przyjść, więc byliśmy bez papieru toaletowego, że nie udało nam się nabyć nawet po skardze w recepcji.
  Plaża Plaża była blisko-nie ma problemu.
  Ogólne wrażenie Ogólne wrażenie było, że mamy od razu po przyjeździe złożony wniosek o świadczenie usług gorszej jakości niż te, które zostały uzgodnione w umowie. W związku z tym można polecić.
 • 4.0
  ( sierpień 2011 )

  Dobry hotel dla rodzin z dziecmi

  W sierpniu mogliśmy całą rodziną spędzic wakacje w Słonecznym Brzegu w hotelu AmphibiaII.Pokój mieliśmy bardzo duży, przytulny i czysty.Mieliśmy dwa balkony z widokiem na baseny i morze- widoki super szczególnie wieczorem. Wszędzie jest blisko sporo atrakcji dla dzieci. Jednak wyżywienie kiepskie, śniadania które mieliśmy zakupione "LIPA" ciągle to samo, codziennie parówki, kiełbasa smażona i wędlina i tak w kolo cały tydzień. Jednak poza tym to spędziliśmy pobyt tam bardzo fajnie i miło. Ogólnie polecam ten hotel jest zadbany i są fajne czyste baseny.
  W sierpniu mogliśmy całą rodziną spędzic wakacje w Słonecznym Brzegu w hotelu AmphibiaII.Pokój mieliśmy bardzo duży, przytulny i czysty.Mieliśmy dwa balkony z widokiem na baseny i morze- widoki super szczególnie wieczorem. Wszędzie jest blisko sporo atrakcji dla dzieci. Jednak wyżywienie kiepskie, śniadania
  które mieliśmy zakupione "LIPA" ciągle to samo, codziennie parówki, kiełbasa smażona i wędlina i tak w kolo cały tydzień. Jednak poza tym to spędziliśmy pobyt tam bardzo fajnie i miło. Ogólnie polecam ten hotel jest zadbany i są fajne czyste baseny.
 • 4.0
  ( wrzesień 2009 )

  Jeden z lepszych hoteli w Słonecznym Brzegu!

  Hotel położony 20 minut od centrum spacerem co jest jego zdecydowanym plusem. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Do plaży wystarczy przejść przez wydmy, jest to najlepsza plaża w okolicy, na której organizowane są w sezonie koncerty najlepszych dj'ów, wtedy nocami bywa głośno. Część 3,5* Amfibia bardzo ładna, nie widziałam karaluchów/mrówek itp, o których ludzie piszą. Pokój był czysty, codziennie sprzątany, łazienka posiadała nawet brodzik. Jedzenie było bardzo smaczne, najlepsze jakie jadłam w bułgarskich hotelach. Czystość stołówki pozostawiała wiele do życzenia, ale nikt się niczym nie potruł itd. Bardzo dużym plusem jest bar przy basenie oraz grill bar. Jedzenie smaczne i tanie. W okolicy hotelu znajduje się market, w którym ceny są 3x niższe niż w całym Słonecznym Brzegu. Do Nessebaru bardzo blisko, na piechotę można spokojnie chodzić. Bardzo dobrze rozbudowana komunikacja miejska, wszędzie można dojechać (Słoneczny Brzeg, Nessebar, Varna, Burgas itd) W okolicy 2 aqua parki, oba godne polecenia. Ogólnie bardzo polecam ten hotel, uważam, że to najlepszy hotel w jakim byłam w Bułgarii i wracam do niego w tym roku po raz kolejny.
  Hotel położony 20 minut od centrum spacerem co jest jego zdecydowanym plusem. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Do plaży wystarczy przejść przez wydmy, jest to najlepsza plaża w okolicy, na której organizowane są w sezonie koncerty najlepszych dj'ów, wtedy nocami bywa głośno. Część 3,5* Amfibia
  bardzo ładna, nie widziałam karaluchów/mrówek itp, o których ludzie piszą. Pokój był czysty, codziennie sprzątany, łazienka posiadała nawet brodzik. Jedzenie było bardzo smaczne, najlepsze jakie jadłam w bułgarskich hotelach. Czystość stołówki pozostawiała wiele do życzenia, ale nikt się niczym nie potruł itd. Bardzo dużym plusem jest bar przy basenie oraz grill bar. Jedzenie smaczne i tanie. W okolicy hotelu znajduje się market, w którym ceny są 3x niższe niż w całym Słonecznym Brzegu. Do Nessebaru bardzo blisko, na piechotę można spokojnie chodzić. Bardzo dobrze rozbudowana komunikacja miejska, wszędzie można dojechać (Słoneczny Brzeg, Nessebar, Varna, Burgas itd) W okolicy 2 aqua parki, oba godne polecenia. Ogólnie bardzo polecam ten hotel, uważam, że to najlepszy hotel w jakim byłam w Bułgarii i wracam do niego w tym roku po raz kolejny.
 • 3.0
  ( sierpień 2009 )

  i plusy i minusy

  <strong>Ogólnie:</strong> Wszystko wyglądałoby znacznie lepiej gdyby nie te wstrętne KARALUCHY!!!<br><strong>Pokoje:</strong> Ogólnie całkiem w porządku. Duży minus to maleńki balkonik i te wstrętne KARALUCHY!!!<br><strong>Posiłki:</strong> Całkiem w porządku.<br><strong>Basen:</strong> Basen rewelacja! Z darmowymi leżakami i parasolami. Super bar przy basenie z dobrymi drinkami, tanim zimnym piwkiem i miłą obsługą.<br><strong>Czystość i obsługa:</strong> Tylko błagam, zróbcie coś z tymi KARALUCHAMI!!!<br><strong>Lokalizacja:</strong> Do plaży blisko ale dojście do niej KATASTROFA! Do centrum trochę daleko ale dobry dojazd.<br>
  Ogólnie: Wszystko wyglądałoby znacznie lepiej gdyby nie te wstrętne KARALUCHY!!!
  Pokoje: Ogólnie całkiem w porządku. Duży minus to maleńki balkonik i te wstrętne KARALUCHY!!!
  Posiłki: Całkiem w porządku.

  Basen: Basen rewelacja! Z darmowymi leżakami i parasolami. Super bar przy basenie z dobrymi drinkami, tanim zimnym piwkiem i miłą obsługą.
  Czystość i obsługa: Tylko błagam, zróbcie coś z tymi KARALUCHAMI!!!
  Lokalizacja: Do plaży blisko ale dojście do niej KATASTROFA! Do centrum trochę daleko ale dobry dojazd.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY