Hotel Pousada La Chimere

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

Pensjonaty 3*

R

Brazylia

M

Buzios

P

Obiekt jest doskonale zlokalizowany i wkomponowany w architekturę w Buzios. LA Chimere posiada nowoczesny wystrój wewnętrzny, dzięki czemu goście mogą spędzać swój pobyt w przytulnej i eleganckiej atmosferze. La Chimere znajduje się przy plaży Ossos. W pobliżu znajdziemy restauracje, liczne sklepy, kluby nocne i inne atrakcje, w odległości spaceru od brzegu morza.

P

Wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, minibar, sejf, suszarkę do włosów i widok na ulicę lub wewnętrzny dziedziniec.

D

Basen, zlokalizowany jest w urokliwym, tropikalnym dziedzińcu, w którym znajdziemy bogactwo roślinności. Goście mogą również zjeść śniadanie na tym pięknym dziedzińcu. La Chimere posiada również Cyber Lounge, trzy komputery dostępne 24 godziny, z dostępem do Internetu oraz Wi-Fi.

C

biletu lotniczego Warszawa-Rio de Janeiro-Warszawa w cenie min. 3 700 PLN/ os. dorosła, w terminie 01.02-30.06; 21.08-20.12.2017 oraz 4060 PLN/ os. dorosła, w terminie 01.07-20.08.2017, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego organizatora, ubezpieczenie NW i KL, od chorób przewlekłych i bagaż, opłaty lotniskowe.

C

opłaty wylotowej z Rio de Janeiro 36 USD/os., napiwków, wydatków własnych.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
4. Płatności można dokonać zarówno w walucie PLN jak i USD (na oddzielne konto dolarowe naszego biura).
5. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY