Hotel Grand Oca Maragogi

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Recife, Brazylia

P

spokojne, przybrzeżna rafa Maragogi zachęca do snorklingu i nurkowania. Transfer z lotniska w Recife ok. 2 godz. (120 km).

P

piaszczysta, łagodnie schodząca do morza plaża Ponta de Mangue bezpośrednio przy hotelu. Leżaki i parasole na plaży bez opłaty.

W

rozległy kompleks hotelowy wkomponowany harmonijnie w naturę oferuje łącznie 228 pokoi. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja serwująca posiłki w formie bufetu, restauracja a la carte, bar, serwis pralniczy, sklepy. W ogrodzie znajdują się 2 kompleksy basenowe. Przy basenie leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe bez opłaty. www.grandocamragogiresort.com.

A

trzy posiłki w formie bufetu, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach w godz. 09.00.-24.00. Przekąski. Minibar uzupełniany codziennie.

I

WIFI i kącik internetowy za opłatą.

Z

Pokoje standardowe "Terreo" (A1-3A): ok. 22 m kw., z klimatyzacją, TV, telefonem, minibarem. Wanna lub prysznic, WC, suszarka do włosów. Balkon lub taras. Bungalowy "Jardin" z widokiem na ogród (A1-2C). Bungalowy "Jardin" od strony basenu (A1-2D).

S

siłownia, siatkówka, waterpolo, niezmotoryzowane sporty wodne. Za opłatą szkoła nurkowania PADI.

W

za opłatą masaże oraz zabiegi w centrum spa.

D

miniklub (3-12 lat).

R

w ciągu dnia i wieczorem programy animacyjne.

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY