Hotel Oasis Atlantico Imperial

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Fortaleza, Brazylia

P

centralne. Sklepy i restauracje w pobliżu. Transfer z lotniska ok. 30 minut.

P

publiczna, łagodnie opadająca do morza piaszczysta plaża ok. 30 m (przejście przez ulicę).

W

ośrodek składający się z 2 części: Oasis Atlantico Fortaleza i Oasis Atlantico Imperial ze 136 pokojami. W Oasis Atlantico Imperial lobby z recepcją, windy, restauracja, bar Na zewnątrz basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami. www.oasisatlantico.com.

W

Ze śniadaniem, dwoma lub trzema posiłkami: bufet śniadaniowy, w południe i wieczorem bufet lub wybór menu.

I

WIFI w lobby bez opłaty.

Z

Pokoje standardowe (A1-3C): od strony lądu, z minibarem, klimatyzacją, sejfem do wynajęcia, TV sat, telefonem, internetem, prysznicem, WC, suszarką. Pokoje superior (A1-3B): z widokiem na basen. Pokoje superior z widokiem na morze (A1-3A).

S

siłownia.

K

5 gwiazdek.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY