Hotel Golden Tulip Iate Plaza

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategorie

****

Region

Brazylia

Miejscowość

Fortaleza

Położenie

Hotel usytuowany przy plaży Mucuripe, w pobliżu klubu jachtowego. W pobliżu plaża Futuro i Iracema, centrum handlowe.

Pokoje

Klimatyzowane, wyposażone w łazienkę, TV kablową, sejf, telefon, dostęp do Internetu, minibar, aneks kuchenny, mikrofalówkę, balkon.

Do dyspozycji gości

Basen dla dorosłych i dzieci, sauna, bar, sauna, siłownia, restauracja z widokiem na ocean, serwująca dania kuchni zarówno lokalnej jak i międzynarodowej.

CENA ZAWIERA

transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie: śniadania, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, bilet lotniczy Warszawa - Fortaleza - Warszawa w cenie 4150 PLN/ os. dorosła, 3390 PLN/ dziecko 2 -12 lat, materiały informacyjne (mapa, miniprzewodnik).

CENA NIE ZAWIERA

taksy wylotowej 36 USD/os., dobrowolnego ubezpieczenia od rezygnacji i chorób przewlekłych.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Płatności można dokonać w walucie USD na konto dolarowe lub PLN przeliczonej po kursie Banku PKO SA z dnia dopłaty do całości.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY