Hotel Pestana Bahia

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

*****

R

Brazylia

M

Salvador

P

Hotel położony jest tuż przy brzegu oceanu, Odległość od lotniska 25 km, od centrum handlowego 10 km, do historycznego centrum miasta 15 km, na plażę można dojść piechotą w 5 minut. W pobliżu wiele sklepów i restauracji.

P

Hotel posiada posiada 433 pokoje, w tym 45 apartamentów, wszystkie nowocześnie wyposażone, przestronne, wyposażone w klimatyzację, balkon, mini-bar, budzik, TV kablową, telefon, suszarkę, sejf oraz łącze internetowe.

G

basen, jacuzzi, masaże, sauna, tenis stołowy, centrum fitness i pokój gier. Atrakcją są także występy łączące miejscową muzykę, kulturę i religię.

I

centrum konferencyjne: możliwość organizacji spotkań i bankietów, 23 sale mogące pomieścić 2400 osób, duże pomieszczenie wystawiennicze, łącze internetowe, ksero, fax.

C

bilet lotniczy Warszawa-Salvador da Bahia -Warszawa w cenie min. 4050 PLN/ os. dorosła w 2014 roku, 4400 PLN/os. w 2015 roku, transfer: lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego organizatora, ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe, bagaż, opłaty lotniskowe, materiały informacyjne (mapa, mini przewodnik).

C

taksy wylotowej 36 USD/os., napiwków.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
4. Płatności można dokonać zarówno w walucie PLN jak i USD (na oddzielne konto dolarowe naszego biura).
5. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5%

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY