Hotel Bahia Othon Palace

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

*****

R

Brazylia

M

Salvador

O

Hotel oddalony od międzynarodowego lotniska usytuowany jest przy ekskluzywnej plaży Ondina, niedaleko starego miasta w Salvadorze.

P

Hotel ten składa się łącznie z 278 pokoi rozmieszczonych w 12-piętrowym budynku głównym, jak również 3-piętrze bloku aneksie. Pokoje wyposażone są w telefon, radio, minibar, sejf (dodatkowo płatny), dostęp do Internetu, klimatyzację, satelitę.

D

Na terenie hotelu znajduje się przestronny hol z 24-godzinna recepcją, sejf, centrum wymiany walut i winda. Do dyspozycji gości również sklep, fryzjer, sala konferencyjna, sala gier, kawiarnia , bar oraz 2 klimatyzowane restauracje z krzesełka dla niemowląt, pomoc medyczna, ogólnodostępny terminal internetowy, pokój i usługi pralnicze, parking i wyposażenie garażu dla osób przyjeżdżających do hotelu samochodem.

C

bilet lotniczy Warszawa-Salvador da Bahia -Warszawa w cenie min. 4050 PLN/ os. dorosła w 2014 roku, 4400 PLN/os. w 2015 roku, transfer: lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego organizatora, ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe, bagaż, opłaty lotniskowe, materiały informacyjne (mapa, mini przewodnik).

C

taksy wylotowej 36 USD/os., napiwków.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
4. Płatności można dokonać zarówno w walucie PLN jak i USD (na oddzielne konto dolarowe naszego biura).
5. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,5%

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY