Opis hotelu

P

Luksusowy kurort all inclusive z własną wyspą położony przy piaszczystej plaży.

P

Hotel oferuje pokoje o różnym standardzie. Elegancko urządzone pokoje typu Deluxe z widokiem na ogród mieszczą się części Royal Village. Wyposażone są w klimatyzację, telewizor, telefon, darmowe Wi-Fi, suszarkę do włosów, sejf, żelazko, deskę do prasowania. Istnieje możliwość rezerwacji pokoi o wyższym standardzie za dodatkową opłatą.

D

10 restauracji, 8 barów w tym trzy przy basenach, 7 basenów, centrum fitness, spa, sporty wodne, siatkówka plażowa, tenis, bilard, wieczorna rozrywka. Hotel posiada prywatną wyspę z dwiema plażami. Na wyspie znajduje się min. restauracja, basen, bar przy basenie oraz ogród z miejscami do opalania.

C

bilet lotniczy na trasie Warszawa- Bahamy - Warszawa (przez USA) w cenie od 3900zł/ os. w okresie 01.06-30.06.2017; 21.08-22.12.2017 oraz od 4300zł/os. w okresie 01.07-20.08.2017, transfer lotnisko- hotel- lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7 lub 14 nocy, wyżywienie All inclusive, ubezpieczenie NW, KL w tym choroby przewlekłe i bagaż.

C

wizy amerykańskiej i kosztów pośrednictwa, wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

U

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. 2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot). 3. Koszt wizy amerykańskiej - 160$/os. , koszt pośrednictwa 80zł/os. ( nie zawiera przesyłki kurierskiej w jedną stronę 20zł/ zgłoszenie. 4. Za wizę istnieje możliwość płatności w PLN, wówczas kwota przeliczana jest po kursie sprzedaży walut w PKO SA.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu