Hotel Stella Maris Resort Club

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie
Komfortowy hotel położony tuż nad Oceanem Atlantyckim w miejscowości Long Island na Bahamach. Spokojna okolica i piękne widoki sprzyjają wyjątkowemu wypoczynkowi.
Pokoje
Wszystkie pokoje z widokiem na ocean oraz z prywatnym tarasem/balkonem. W pokojach w pełni wyposażona łazienka (dostępna suszarka), wentylator sufitowy, sprzęt do kawy/herbaty, lodówka, komfortowe meble.
Do dyspozycji gości
Restauracja, bar, basen, ogród, sporty wodne, nurkowanie, kajaki, wędkarstwo, tenis ziemny, tenis stołowy, fitness, bilard, przechowalnia bagażu, biblioteka, pralnia, wypożyczalnia samochodów, sklepiki, bankomat, opieka dla dzieci, wi-fi w miejscach publicznych.

CENA ZAWIERA

transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie zgodnie z ofertą, opiekę anglojęzycznego reprezentanta na miejscu, ubezpieczenie NW, KL i bagaż, bilet lotniczy na trasie Warszawa-Bahamy-Warszawa w kwocie min. 2400 PLN/os. dorosła oraz min. 2200 PLN/dziecko 2-12 l.,

CENA NIE ZAWIERA

taks lotniskowych w kwocie 15 USD, wydatków własnych

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY