Hotel Pamina

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Kraj Salzburski, Austria

P

do centrum ok. 100 m.

Z

wnęka kuchenna (kuchenka elektr., lodówka, ekspres do kawy), prysznic, WC, TV kablowa. Wszystkie mieszkania dla niepalących.F2F: m. jednopokojowe dla 2 os. (ok. 22 m kw.). Pokój dzienny z podwójnym łóżkiem. F3G: m. jednopokojowe dla 3 os. (ok. 26 m kw.). Pokój dzienny z podwójnym łóżkiem francuskim i łóżkiem pojedynczym. Balkon. F4H: m. jednopokojowe dla 4 os. (ok. 32 m kw.). Pokój dzienny z podwójnym łóżkiem francuskim. Zmywarka. Na półotwartej galerii łóżko podwójne. Niektóre pokoje z balkonem. F4J: m. dwupokojowe dla 4 os. (ok. 40 m kw.). Pokój dzienny z podwójną kanapą. Sypialnia z podwójnym łóżkiem. Przedpokój z garderobą i szafą wnękową. Zmywarka i k. mikrofalowa.

W

prąd, woda, ogrzewanie, końcowe sprzątanie.

N

pościel, ręczniki, ściereczki. Pościel i ręczniki można wypożyczyć na miejscu (ok. 10 EUR/komplet/os.).

D

kaucja ok. 100 EUR.

O

ok. 1,20 EUR/dzień/os.od 15 lat.

L

do 2 lat w cenie. Rezerwacja w biurze podróży. Maks. liczba osób nie może zostać w ten sposób przekroczona.

P

1 miejsce/ap. w cenie.

Z

nie.

P

16-19:00/10:00.

S

Wyciąg: ok. 400 m (wyciąg do nauki), ok. 5 km (Schönleitenbahn Saalbach/Hinterglemm)Zjazd na nartach możliwy pod obiekt do ok. 200 m (w zależności od warunków śniegowych)Skibus: ok. 150 mTrasa biegowa: ok. 4 km (Maishofen)Szkółka narciarska: ok. 300 mWypoż. sprzętu: ok. 300 mNarciarnia: w obiekcie

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY