Hotel Mentenwirt Gasthof

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

M

St. Michael im Lungau

K

Austria

C

Gmina St. Michael im Lungau położona jest na wysokości 1075 m i otoczona przepięknym krajobrazem gór alpejskich i urozmaiconym terenem narciarskim. To bogate w tradycje miejsce jest idealne na odpoczynek, jak również na aktywny i pełen przeżyć urlop. Teren ten jest też nazywany "bramą do areny narciarskiej Lungau". Nienaruszona natura wokół, jak również gościnność miejscowych i kulinarne smakołyki pomogą w odprężeniu. Miłośnicy śniegu i sportów zimowych znajdą tutaj dla siebie liczne możliwości spędzania czasu wolnego i wyzwań sportowych. Czy to podczas jazdy na nartach, albo na snowboardzie, podczas uprawiania narciarstwa biegowego, wędrówek w rakietach śnieżnych, zjazdów na sankach, jazdy na łyżwach, czy też podczas przejażdżki kuligiem - zimowy świat jak z bajki czeka na odkrycie przez Państwa!

T

Z karnetem narciarskim "Ski Lungau" mają Państwo dostęp do 150 km tras narciarskich - podzielonych na terenach narciarskich: Katschberg-Aineck, Fanningberg i Großeck-Speiereck. Między terenami kursuje autobus.Bezpośrednio w St. Michael dotrą Państwo nową 8-osobową gondolą do terenu narciarskiego Großeck-Speiereck, który oferuje Państwu 50 km urozmaiconych tras narciarskich i 14 wyciągów. Główną atrakcją w tej okolicy jest zjazd do doliny ze Speiereck do St. Michael o długości 4,5 km i o różnicy wysokości 1300 m. Rodziny z dziećmi, jak również wymagający narciarze znajdą tutaj coś dla siebie. Najpiękniejsze trasy narciarskie są położone w dolnej części Speierecks. Dzieci mogą się wyszaleć w Smarty Kinderland, gdzie do zabawy postawione są dla nich igloo, figury, domek baby jagi i namiot tipi. Dzieci mogą również udać się na odkrycie terenu narciarskiego, na specjalnie dla nich przygotowanej ścieżce narciarskiej prowadzącej przez magiczny (czarodziejski) las. Porozstawiane na całym terenie urządzenia naśnieżające gwarantują przy odpowiednich temperaturach pewny śnieg.Teren narciarski Katschberg-Aineck oferuje łącznie ok. 70 km długich i urozmaiconych tras narciarskich. Teren ten posiada nawet swoją maskotkę "Katschi" i jest dzięki bogatej ofercie dla najmłodszych bardzo lubiany przez rodziny z dziećmi. Jednocześnie na tym terenie znajduje się czarna nartostrada "Diretissima", która dzięki nachyleniu 100% jest znana jako najtrudniejsza trasa w Alpach.Równie przyjaznym dla rodzin jest teren Fanningberg. Wyłączając stromy stok przy Zirbenjet, przebiegające tutaj trasy są płaskie i szerokie, tym samym są to trasy idealne dla początkujących i dla dzieci. Dodatkowo znajduje się tutaj stok wspaniale nadający się do carvingu, a w FANNIKinderparku czeka na dzieci troskliwa opieka.Przy wyciągu do ćwiczeń do dyspozycji narciarzy regularnie otwarta jest również oświetlona trasa do zjazdów.

G

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

K

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

P

Prowadzony w tradycyjnym stylu obiekt Gasthof Mentenwirt położony jest w odległości ok. 1 km od St. Michael i ok. 300 m od terenu narciarskiego Speiereck. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem, a trasa narciarstwa biegowego przebiega w odległości 200 m.Do wyposażenia obiektu Gasthof Mentenwirt zalicza się recepcja check-in/check-out z Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, przechowalnia nart oraz miejsca parkingowe.PokojeW nowo wyremontowanych pokojach znajduje się: prysznic/WC, TV kabl., Wi-Fi, radio, suszarka do włosów oraz częściowo balkon. Wymiana ręczników i czyszczenie następuje 2 x w tyg.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje prosty bufet śniadaniowy oraz 3-daniowe menu wraz z bufetem sałatkowym na kolację. Menu sylwestrowe jest zawarte w cenie. Możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich. Dania dietetyczne, bez glutenu i laktozy są dostępne za opłatą.

S

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoŁóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

P

Opłata klimatyczna: ok. 2,50 € za osob./nocKeycard: 5,- €

Z

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- € /dzień, bez karmy)

Z

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
2 do 4 lat 60%
5 do 5 lat 50%
6 do 11 lat 30%
12 do 14 lat 25%
15 do 15 lat 15%
16 do 18 lat 5%

J

2 do 4 lat 60%
5 do 5 lat 50%
6 do 11 lat 30%
12 do 14 lat 25%
15 do 15 lat 15%
16 do 18 lat 5%

P

2 do 5 lat 35%
6 do 15 lat 15%
16 do 18 lat 5%

W

Dzieci (urodzone po 2013) w towarzystwie osoby dorosłej, które nie zajmują oddzielnego miejsca siedzącego, korzystają z wyciągu bezpłatnie. Podczas kursu jazdy na nartach oraz podczas samodzielnego korzystania z wyciągu dzieci potrzebują karnet narciarski (Minikarte), który należy zakupić w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

P

sypialnia z łóżkiem podwójnym, łóżkiem piętrowym lub kanapą wysuwaną, TV kabl. i radio częściowo balkonWi-Fi

J

Juniorsuite z dwoma pomieszczeniami, TV kabl. i radiempokój z łóżkiem podwójnym i pojedynczymsypialnia z łóżkiem piętrowymłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi

P

sypialnia z łóżkiem podwójnym, TV kabl. i radiemłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY