Hotel Renate - Apartamenty

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

**

Miasto

Rauris

Kraj

Austria

Cel podróży

Rauris, jedno z najstarszych osiedli w Alpach, znajduje się w Dolinie Rauris na wysokości 950 m. Wcześniej odwiedzających przyciągało do idyllicznej wsi w Ziemi Salzburskiej wydobycie złota, ponieważ do końca lat 20-tych było ono głównym źródłem dochodów mieszkańców. Dzisiaj ta urocza miejscowość nosi co prawda znamiona turystyki, jednak nie straciła ona swojego pierwotnego charakteru. Kolejki Hochalm i Kreuzboden umożliwiają łatwy dostęp do terenu narciarskiego Rauris, który jest idealny w szczególności dla rodzin i dla szukających relaksu. Po dniu spędzonym na nartach możecie Państwo skorzystać z bogatej oferty sportowej bądź też udać się na wieczór w bacówce. Warta polecenia jest wędrówka w rakietach śnieżnych przez teren "Rauriser Urwald“. Będziecie się Państwo dobrze bawić na oświetlonym torze saneczkowym lub na krytym basenie. Po udanym dniu na nartach możecie Państwo skorzystać z różnorodnej oferty, dla duszy bądź dla ciała. Czy to poprzez skorzystanie z oferty sportowej czy towarzyskim spędzeniu wieczoru w bacówce. Szczególnie godne polecenia jest wybranie się na wędrówkę w śniegu poprzez las "Rauriser Urwald“.

Teren narciarski

Z karnetem narciarskim Rauris-Hochalm macie Państwo dostęp do 30 km nartostrady i 10 nowoczesnych wyciągów. Kolejką górską dojadą Państwo wygodnie na szczyt o wysokości 2.175 m, gdzie czeka na Państwa wspaniały widok. Teren narciarski Rauriser Hochalmbahn jest idealny szczególnie dla rodzin. Jest tak ze względu na przeważającą ilość tras narciarskich o łatwym i średnim stopniu trudności, które zapewnią prawdziwą przyjemność z jazdy na nartach. Początkujący narciarze zazwyczaj próbują swoich sił na otwartych trasach pozbawionych drzew, do których dostaniecie się Państwo wyciągami "Grat" i "Wetterkreuz". Jednak również zaawansowani narciarze nie będą się nudzić. Teren oferuje bowiem interesujące trasy, wspaniałe tereny do jazdy w głębokim śniegu i funpark! Szczególnie ambitnym narciarzom warto polecić 4-kilometrową trasę "Heimalm-Rauris" prowadzącą do doliny, gdzie różnica wysokości sięga 1.250 m. Uwaga: Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

Położenie/wyposażenie

Apartamenty Renate położony są w Dolinie Rauris i jednocześnie bezpośrednio w centrum Rauris przy strefie dla pieszych. kolejka górska Hochalmbahn oddalona jest o zaledwie ok. 800 m, a do lodowca w Kaprun jest jedynie 20 km. Do kolejki górskiej Hochalmbahn zawiezie Państwa autobus dla narciarzy, który zatrzymuje się w odległości ok. 50 m od obiektu. Przytulne apartamenty posiadają windą, kawiarnię, przechowalnię sprzętu narciarskiego, jak i bezpłatne miejsca parkingowe. Wyposażenie/wyżywienieJasne i nowoczesne apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą, jak i dodatkową sypialnię z łóżkiem podwójnym. Ponadto apartamenty wyposażona są w łazienkę lub prysznic, osobne WC, TV kabl., telefon, sejf, suszarkę do włosów, jak i niszą kuchenną z kuchenką z płytą ceramiczną (4 palniki), zmywarkę do naczyń, ekspres do kawy, czajnik, kuchenkę mikrofalową, częściowo przedpokój i balkon. Bez wyżywienia.

Zniżki

Apartament 5-osob. (Typ A), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 5 lat 70%
6 do 15 lat 35%
16 do 18 lat 15%

Apartament 5-osob. (Typ B), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 59%
6 do 15 lat 30%
16 do 18 lat 10%

Apartament 5-osob. (Typ A), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TV kabl.sypialnia z łóżkiem podwójnym i pojedynczymosobne WC

Apartament 5-osob. (Typ B), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TV kabl.sypialnia z łóżkiem podwójnym i łóżkiem pojedynczymosobne WCbalkon

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY