Hotel Hubertus

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

M

Rauris

K

Austria

C

Rauris, jedno z najstarszych osiedli w Alpach, znajduje się w Dolinie Rauris na wysokości 950 m. Wcześniej odwiedzających przyciągało do idyllicznej wsi w Ziemi Salzburskiej wydobycie złota, ponieważ do końca lat 20-tych było ono głównym źródłem dochodów mieszkańców. Dzisiaj ta urocza miejscowość nosi co prawda znamiona turystyki, jednak nie straciła ona swojego pierwotnego charakteru. Kolejki Hochalm i Kreuzboden umożliwiają łatwy dostęp do terenu narciarskiego Rauris, który jest idealny w szczególności dla rodzin i dla szukających relaksu. Po dniu spędzonym na nartach możecie Państwo skorzystać z bogatej oferty sportowej bądź też udać się na wieczór w bacówce. Warta polecenia jest wędrówka w rakietach śnieżnych przez teren "Rauriser Urwald“. Będziecie się Państwo dobrze bawić na oświetlonym torze saneczkowym lub na krytym basenie. Po udanym dniu na nartach możecie Państwo skorzystać z różnorodnej oferty, dla duszy bądź dla ciała. Czy to poprzez skorzystanie z oferty sportowej czy towarzyskim spędzeniu wieczoru w bacówce. Szczególnie godne polecenia jest wybranie się na wędrówkę w śniegu poprzez las "Rauriser Urwald“.

T

Z karnetem narciarskim "Rauris-Hochalm" mają Państwo dostęp do 32 km nartostrad i 11 nowoczesnych wyciągów. Kolejką górską dojadą Państwo wygodnie na szczyt o wysokości 2175 m, gdzie czeka na Państwa wspaniały widok. Teren narciarski Rauriser Hochalmbahn jest idealny szczególnie dla rodzin. Jest tak ze względu na przeważającą ilość tras narciarskich o łatwym i średnim stopniu trudności, które zapewnią prawdziwą przyjemność z jazdy na nartach.Początkujący narciarze zazwyczaj próbują swoich sił na otwartych trasach pozbawionych drzew, do których dostaniecie się Państwo wyciągami "Grat" i "Wetterkreuz". Jednak również zaawansowani narciarze nie będą się nudzić. Teren oferuje bowiem interesujące trasy, wspaniałe tereny do jazdy w głębokim śniegu i funpark! Szczególnie ambitnym narciarzom warto polecić 4-kilometrową trasę "Heimalm-Rauris" prowadzącą do doliny, gdzie różnica wysokości sięga 1250 m.Trasa wyścigowa Hochalmbahnen jest idealna dla zwolenników prędkości. Dzięki pomiarowi czasu, można mierzyć się tutaj z najlepszymi i ustanawiać swoje osobiste rekordy.

G

Jeżeli na 10 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu liczba działających wyciągów, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będzie mniejsza niż 40 %, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w termiach od 29.12.14 do 14.03.15 oraz od 28.12.15 do 13.03.16 włącznie). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w wyznaczonym terminie (na 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w środę, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę).

U

Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

P

Rodzinnie prowadzony 3-gwiazdkowy Hotel Hubertus położony jest bezpośrednio przy 6-osob. kolejce gondolowej "Hochalmbahn" i w samymśrodku parku narodowego "Hohe Tauern". Centrum miejscowości Rauris oddalone jest o ok. 500 m. Przy dobrych warunkach śniegowych zjazd możliwy jest pod sam obiekt. Przytulny obiekt hotelowy posiada przyjaźnie urządzony hol hotelowy z kominkiem i kącikiem wypoczynkowym, recepcją, windą, izbą, jadalnią, barem hotelowym i Wi-Fi (za opłatą). Codzienne korzystanie z krytego basenu, kabiny na podczerwień i sauny w cenie. Za dodatkowa opłata możliwość skorzystania z solarium. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości w miarę dostępności. WyposażeniePrzytulnie i nowocześnie urządzone pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/ WC, TV kabl., telefon, radio, sejf (w cenie), Wi-Fi (za opłatą), jak i częściowo balkon. WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie typu HB PLUS obejmuje napój powitalny, bufet śniadaniowy (ciepłe i zimne dania) z kącikiem witalnym, od 16:00 do 16:30 kawa i ciasto, jak i podwieczorek w formie bufetu i na kolację 3-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatek i deserów (dania wegetariańskie bez dodatkowej dopłaty). 1 x tydz. bufet tematyczny. Menu świąteczne i sylwestrowe wliczone jest w cenę.

S

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Napój powitalnyMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowetenis stołowy10 % znizki na szkołę narciarską przy hoteluSejf (w pokoju)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

O

solarium ok. 8,- €/10 min.WLAN w całym obiekcie: ok. 10,- € tydz.

P

Keycard: 2,- €

Z

Zwierzęta domowe na zapytanie (bezpłatnie, bez karmy)

Z

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (ok. 22 m?), HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
do skończonych 14 lat 50%
od 15 lat 40%

J

do skończonych 14 lat 50%
od 15 lat 40%

W

Hol i bar są strefami dla palących.

P

przytulne pokoje z TV kabl.balkon

J

przytulne pokoje typu Juniorsuit z TV-kabl.balkon

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY