Hotel Garni Kernwirt

Opis hotelu

Jednym zdaniem

Korzystaj z uroków malowniczego miasteczka Mauterndorf i zasmakuj w narciarskich emocjach jakie dostarcza region Oberlungau.

Położenie

Hotel położony w centrum miejscowości Mauterndorf, od stoków Grosseck-Speiereck oddalony jest ok 1,5 km, gdzie można dojechać skibusem, który ma przystanek 10m od obiektu.

Hotel

Urządzony w nowoczesnym stylu, rodzinnie prowadzony z 23 pokojami, dużym atutem obiektu jest znakomita pod wieloma względami lokalizacja: zapaleni narciarze i rodziny z dziećmi docenią bliskość wyciągów, młodzież - okazję do wieczornych szaleństw w Mauterndorfie.

Pokoje

2-,3-,4- osobowe, przyjemnie urządzone, nowoczesne, w każdym znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, telefon, TV sat, wi-fi (odpłatnie).

Do dyspozycji

sauna, łaźnia turecka, lobby, restauracja, sejf (na recepcji), bar, winda, narciarnia, parking.

Po nartach

w miasteczku znajduje się kilka sklepów, barów i restauracji, 100m od obiektu zamek Mauterndorf warty odwiedzenia. W pobliżu hotelu znajduje się również basen publiczny.

Kuchnia

śniadania - w formie bufetu w restauracji hotelowej, obiadokolacje 3-daniowe (zupa, bufet sałatkowy, danie główne, deser), serwowane w hotelu Steffner-Wallner (oddalony o 50m).

Program narciarski

sugerujemy przeznaczyć 2 dni na stację Katschberg-Aineck, 2 dni na Großeck-Speiereck oraz 1 dzień na Fanningberg. - karnet w cenie. Istnieje możliwość dokupienie suplementu, umożliwiającego dodatkowo jazdę na najpopularniejszej stacji regionu: Obertauern (5x Lungo).

Cena zawiera

zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * korzystanie z centrum wellness * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW oraz ratownictwo górskie * podatek VAT * 5-dniowy karnet narciarski (5x Oberlungau) * transport do hotelu wg wybranej oferty.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferu do wyciągów.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie SKI * ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych * suplement do karnetu 5x Lungo.

Uwaga

obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w ważnych uwagach)

Najważniejsze cechy hotelu

W centrum miasta Sauny w obiekcie Nowoczesne wnętrza

Karnet w cenie

karnet 5x Oberlungau.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna płatna na miejscu - 1,10 EUR/os./dzień (tylko dla osób powyżej 15 lat).

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY