Hotel Castello Konigsleiten

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

****

Miasto

Wald/Königsleiten (Königsleiten)

Kraj

Austria

Cel podróży

Romantyczna miejscowość górska Königsleiten należy ze względu na swoje położenie do Ziemii Salzburskiej a nie jak miejscowości Gerlos i Zell do Tyrolu. Königsleiten jest najwyżej położoną miejscowością na obszarze Zillertal Arena na wysokości 1.600 m, dzięki czemu można szybko dotrzeć do terenu narciarskiego. Również nartostrady, zabawa apr?s-ski i liczne bacówki wpływają na atrakcyjność miejscowości. Dodatkowo w Königsleiten można zażyć chwili relaksu. Nieważne czy zabawa w barze, czy kulinarne przyjemności w jednej z wielu restauracji, albo relaks w krytym basenie ze strefą wellness - zróżnicowana oferta spędzenia wolnego czasu jest gwarancją dobrej zabawy dla każdego!

Teren narciarski

Z karnetem narciarskim "Zillertaler Superskipass"mają Państwo do wyboru 662 km tras narciarskich i 171 wyciągów znajdujących się na ośmiu terenach dolin Ziller-, Gerlos- i Tuxertal, do których można dotrzeć bezpłatnym autobusem dla narciarzy. Königsleiten oferuje Państwu bezpośredni dostęp do połączonego z Zillertal Arena terenu Zell am Ziller i tym samym 166 km pierwszorzędnie przygotowanych tras. Na tym rozległych terenie działa 49 wyciągów, dzięki którym możecie Państwo szybko dotrzeć na 2.500 m. Stamtąd macie Państwo do wyboru zróżnicowane trasy zjazdowe. Jedną z najtrudniejszych nartostrad jest "trasa nr 6" w Krummbachtal o 613 m różnicy wysokości. Najdłuższy zjazd prowadzący do doliny o długości 10,4 km prowadzi od "Stoanmandl" poprzez "Ebenfeld" aż po dolną stację kolejki "Isskogl". Zwolennicy jazdy w głębokim śniegu oraz mają możliwość skorzystania z wielu terenów m.in. przy Arbiskogl. Na freestylerów czeka bezgraniczna zabawa w "Hot Zone Snowpark" w Gerlos a pipe (100 m długa, 14 m szeroka) jest gwarancją zabawy dla snowboardzistów. Trasy dostosowane dla najmłodszych oraz program animacyjny dla dzieci dostarczą niesamowitych przeżyć. W Zillertal szczególnie polecamy wycieczkę na lodowiec Hintertux, który ze względu na swoją wielkość i liczbę wymagających tras należy do jednego z najlepszych w Alpach.Uwaga: Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

Położenie/wyposażenie

Ładny 4-gwiazdkowy Hotel Castello znajduje się w centrum miejscowości Königsleiten. Do terenu narciarskiego jest ok. 100 m, a przystanek autobusu dla narciarzy w odległości ok. 30 m. Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda, pokój wypoczynkowy, internet, lounge, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, taras, jak i przechowalnia sprzętu narciarskiego i suszarka do butów. Ponadto do dyspozycji gości strefa wellness (w cenie) z sauną, łaźnią parową, kabiną z podczerwienią, pokojem wypoczynkowym. Miejsca parkingowe do bezpłatnego użytku gości. Wyposażenie/wyżywienieKomfortowe apartamenty, wyremontowane w roku 2011 posiadają prysznic/WC, TV sat., radio, telefon, suszarkę do włosów, internet, sejf kuchnię i balkon. Wliczone w cenę wyżywienie typu HB PLUS obejmuje bufet śniadaniowy ze zdrową żywnością, przekąskę popołudniową, ciasto i 4-daniowe menu na kolację z różnymi daniami głównymi. Możliwość rezerwacji menu wegetariańskiego. Ponadto organizowane są różne wieczory tematyczne, jak np. bufet tyrolski z muzyką na żywo, wieczór włoski i kolacja galowa.

Zniżki

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
do skończonych 5 lat 80%
6 do 10 lat 55%
11 do 14 lat 40%
15 do 18 lat 25%
od 19 lat 20%

Juniorsuite 4-osob., HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 5 lat 80%
6 do 10 lat 55%
11 do 14 lat 40%
15 do 18 lat 25%
od 19 lat 20%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB PLUS - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 25%
6 do 14 lat 15%
15 do 18 lat 5%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB PLUS

komfortowe pokoje z TV sat.łóżko podwójne z rozsuwaną kanapąbalkon

Juniorsuite 4-osob., HB PLUS

komfortowa suita z TV sat.pokój dzienno-sypialny z rozsuwaną kanapąosobna sypialnia z łóżkiem podwójnymbalkon

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB PLUS

komfortowe pokoje z TV sat.balkon

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY