Hotel Almdorf Homes

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Zillertal, Austria

P

w centrum, na wys. ok. 1095 m n.p.m. dostęp do terenów narciarskich Zillertal Arena.

W

prywatne apartamenty znajdujące się w centrum Konigsleiten różnych właścicieli. Apartamenty mogą różnić się wielkością.

Z

apartamenty z aneksem kuchennym z k. elektr. z 2 panikami, lodówką, ekspresem do kawy. F2F: m. jednopokojowe dla 2 os. (ok. 20 m kw.). Salon/sypialnia z 2-os. kanapą. F3G: m. jednopokojowe dla 3 os. (ok. 24 m kw.). Salon/sypialnia z 2-os. kanapą i sofa dla 1 os. F4H: m. dwupokojowe dla 4 os. (ok. 39 m kw.). Salon/sypialnia z 2-os. kanapą, 1 pokój 2-os. F5A: m. trzypokojowe (ok. 50 m kw.). Pokój dzienny z podwójną kanapą, pokój 2-os. F5B: m. trzypokojowe dla 5 os. (ok. 55 m kw.). Typ Hochstaffl. Salon/sypialnia z 2-os. kanapą, 2 pokoje 2-os. Dodatkowo k. mikrofalowa, piekarnik i zmywarka.

W

prąd, woda, gaz.

D

sprzątanie końcowe (ok. 50-85 EUR), pościel obligatoryjnie ok. 14 EUR/os., ręczniki (ok. 2,5 EUR/os.), ściereczki (ok. 2 EUR/os.).

O

ok. 1,60 EUR/dzień/os. od 16 lat

L

do 2 lat ok. 6 EUR/noc (wymagane zgłoszenie). Rezerwacja w biurze podróży. Wysokie krzesełka ok. 3 EUR/dzień.

P

w cenie.

Z

tylko na zapytanie ok. 12 EUR/dzień (nie w F5B).

P

16/10:00. Biuro odbioru kluczy czynne pon-pt. 9-12 i 14-17:30, sob. 9-18:00, niedz. nieczynne. W przypadku późnego przyjazdu należy powiadomić o tym obiekt telefonicznie.

S

Wyciąg: w pobliżu (ok. 5 min piechotą) Zillertal ArenaZjazd na nartach możliwy pod obiekt (w zależności od warunków śniegowych)Trasa biegowa: w pobliżuSkibus: w pobliżuSzkółka narciarska: w pobliżuNarciarnia: przy stacji kolejkiSkipass serwis

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY