Hotel Weismayr

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Kraj Salzburski, Austria

P

idealne, bezpośrednio w centrum.

W

odnowiony, tradycyjny hotel z przyjemną atmosferą. Recepcja, jadalnia, restauracja, bar, kawiarnia, windy. Kasyno (czynne od 25.12 do końca marca).

W

bufet śniadaniowy . Wieczorem wybór menu i bufet sałatkowy.

Z

odnowione, z prysznicem lub wanną, WC, telefonem, TV sat., radiem, płatnym sejfem, suszarką i kącikiem wypoczynkowym. Płaszcz kąpielowy (ok. 5 EUR/dzień). A1A: pokój 1-os. (ok. 13 m kw.). A2A: pokój 2-os. (ok. 20 m kw.). A2B/3B/4B: pokój 2-os. premium (ok. 25 m kw.), bez balkonu. A2S: pokój 2-os. (ok. 15 m kw.), wariant ekonomiczny.

S

bufet bożonarodzeniowy (24.12) i sylwestrowy. Bal sylwestrowy z muzyką na żywo i sztucznymi ogniami.

W

termalny kryty basen (10 x 3 m) z urządzeniem do pływania pod prąd i dyszami do masażu. Sauna, łaźnia parowa, siłownia. Za opłatą: zabiegi w salonie kosmetycznym, solarium, masaże.

O

ok. 3,80 EUR/dzień/os. od 15 lat.

P

garaż ok. 13 EUR/dzień.

Z

tak, ok. 12 EUR/dzień.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 900 m (Stubnerkogel)Skibus: ok. 200 mTrasa biegowa: ok. 900 mSzkółka narciarska: ok. 900 mWypoż. sprzętu: ok. 900 mNarciarnia: w hotelu

Z

1-2 dzieci (do 9 lat): pobyt gratis, (10-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY