Hotel Villa Edith

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

-

REGION

Austria/ZIEMIA SALZBURSKA-Gasteinertal (Ski Amade)

Położenie

na wysokości ok. 1002 m n.p.m., ok. 500 m od centrum Bad Gastein w austriackim regionie Gasteinertal - Ski Amade (Ziemia Salzburska). Do najbliższych wyciągów i tras narciarskich Stubnerkogel (połączone z trasami w Bad Hofgastein) ok. 800 m. Przystanek skibusa (gratis z ważnym karnetem) znajduje się 40 m obiektem. Budynek posiada 2 piętra i 8 apartamentów.

Wyposażenie

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking.

Internet

nie.

Karty kredytowe

nie.

Sport i relaks

baseny termalne i centra SPA: Felsentherme w Bad Gastein, Alpentherme Gastein w Bad Hofgastein (wstęp płatny).
Apartament typ B" 4-os. (ok. 50-75 m2) składa się z części sypialnej z dwoma miejscami do spania, pokoju dziennego z dwoma miejscami do spania oraz aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV.
Apartament typ C" 6-os. (ok. 75 m2) składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z dwoma miejscami do spania oraz aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV.

Pieski

tak (na zapytanie).

Kategoria lokalna

brak.

Dopłaty

dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%. Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5%.

W cenie

ogrzewanie, prąd, woda, bielizna pościelowa i ręczniki.

Obowiązkowe opłaty

sprzątanie końcowe 55 EUR/apt. oraz opłata klimatyczna 2,10EUR/os/dzień (płatne w dniu rezerwacji wg kursu sprzedaży BNP Paribas Bank Polska SA), kaucja zwrotna 50 EUR/apt. (płatna na miejscu).

Świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka austriackiego kontrahenta.
Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Oferta Free Ski - karnet w cenie

nie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 14.00 (w przypadku spóźnienia konieczny telefon do recepcji, który jest podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

nie.

Samolot i transfer

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY