Hotel Sonnenhof

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Abtenau

O

Hotel Sonnenhof oferuje pokoje w miejscowości Abtenau. Położony 150 metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Dachstein-west und Lammertal.

Goście obiektu Hotel Sonnenhof mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon, sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna,jak również parking niestrzeżony. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny.

Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Hotel Sonnenhof strefie wellness. Znajdą w niej m.in. łaźnia parowa oraz sauna fińska.

Z obiektu Hotel Sonnenhof jest tyko 650 metrów do najbliższego wyciągu. Ośrodek narciarski Dachstein-west und Lammertal to w sumie 103 km tras zjazdowych.

W

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

P

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

O

Centrum - 154 m.
Wyciągi - 687 m.

U

wysokie krzesło dla dziecka.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY