Hotel Alpenhof

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Kitzbühel

O

Hotel Ferien Alpenhof oferuje pokoje w miejscowości Kitzbühel. Położony 3.6 km od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Kitzbuhel Alps.

Goście obiektu Hotel Ferien Alpenhof mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. balkon, sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna,jak również parking niestrzeżony. Kącik internetowy jest dostępny.

Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Hotel Ferien Alpenhof strefie wellness. Znajdą w niej m.in. sauna fińska, basen zewnętrzny oraz basen zewnętrzny podgrzewany.

W okolicy znajduje się 164 km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Kitzbuhel Alps. Najbliższy wyciąg znajduje się 3.8 km od obiektu.

W

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

P

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

O

Centrum - 3.6 km.
Wyciągi - 3.8 km.

I

WI-FI we wszystkich pokojach.

U

basen zewnętrzny, łaźnia parowa, sauna fińska.

U

wysokie krzesło dla dziecka.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY