Hotel Mooserkreuz

Austria, St. Anton, St. Anton am Arlberg

Więcej o hotelu

od 2 158 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 37 881

Kategoria

***

Miasto

St. Anton

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Rodzinnie prowadzony, 3-gwiazdkowy Hotel Mooserkreuz znajduje się zaledwie 50 m od przystanku autobusu dla narciarzy i prawie 1 km od kolejki linowej Galzig-Seilbahn i toru saneczkowego. Na miejscu dostępny jest również hotelowy shuttle-service dowożący do wyciągów (08:30-11:00 oraz 15:00-17:00, możliwe zmiany, wg informacji na miejscu). Zjazd do doliny znajduje się ok. 800 m od hotelu, natomiast najbliższa trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 100 m. Centrum miejscowości z lokalami i obiektami handlowymi jest w odległości 800 m, a popularny lokal apr?s-ski Moosewirt w odległości ok. 900 m.Przytulny hotel wyposażony jest w recepcję z kącikiem wypoczynkowym, sejf, windę, lounge, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restaurację i izbę, bar i przechowalnię bagażu. Bezpłatne miejsca parkingowe i przechowalnia sprzętu narciarskiego są również dostępne dla gości. Bezpośrednio obok Galzigbahn znajduje się schowek na sprzęt narciarskie Skidepot Check-In Alber, z której mogą Pastwo korzystać.Strefa wellness (codziennie 16:00-20:00) posiada kryty basen (8:00-20:00), saunę fińską i łaźnię parową.WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie obejmuje bufet śniadaniowy (na zimno i ciepło), potrawami jajecznymi i sokami. Przy rezerwacji pokoju z wyżywieniem HB serwowana jest dodatkowo kolacja w formie 5-daniowego menu do wyboru (2 dania główne do wyboru) oraz bufetem sałatek i serów. Na zapytanie dostępne są dania wegetariańskie. Wielodaniowe menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe jest wliczone w cenę.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweShuttle hotelowy (wg opisu)Przechowalnia sprzętu narciarskiego przy wyciągu GalzigbahnSejf (w recepcji)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaKlapki kąpielowe do wypożyczenia

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (10,- € /noc, bez karmy, konieczność wcześniejszego zgłoszenia)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

pokój z podwójnym łóżkiem, TV kabl. z wbudowanym radiem i telefonem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

pokoje z łóżkiem podwójnym, dwoma łóżkami składanymi (przeznaczone dla dzieci do 11. roku życia włącznie), TV kabl. z wbudowanym radiem i telefonem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB

pokoje z łóżkiem pojedynczym, TV kabl. z wbudowanym radiem, telefon
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, BB

pokój z podwójnym łóżkiem, dwoma łóżkami składanymi (przeznaczone dla dzieci do 11. lat włącznie), TV kabl. z wbudowanym radiem i telefon
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, BB

pokój z podwójnym łóżkiem, TV kabl. z wbudowanym radiem i telefonem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/WC, BB

pokój z pojedynczym łóżkiem, TV kabl. z wbudowanym radiem i telefonem
łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i WC
częściowo balkon
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: St. Anton/Arlberg (w miejscowości)Przelot: Innsbruck (ok. 95 km), Friedrichshafen (ok. 130 km), Monachium (ok. 225 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Arlberg

Maks. wysokość: 2811 mMin. wysokość: 1300 mWys. miejscowość: 1304 mWyciągi łącznie: 88Orczyki: 28Krzesełka: 45Gondole: 15Trasy łącznie: 303 kmTrasy zielone/niebieskie: 130 kmTrasy czerwone: 122 kmTrasy czarne: 51 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 1,2 km
 • Odległość od stoku narciarskiego 800 m
 • Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Fitness tak
 • Przystanek autobusowy, Transport hotelowy tak
 • Bar tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -12 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -1 °C temperatura w nocy -11 °C

 • Wt 1 °C temperatura w nocy -12 °C

 • Śr 2 °C temperatura w nocy -10 °C

 • Czw -3 °C temperatura w nocy -15 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień