Hotel Alpin Chalet Am Burgsee (Ladis)

Austria, Serfaus / Fiss / Ladis, Ladis

Więcej o hotelu

od 2 140 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 228 872

Kategoria

****

Miasto

Serfaus-Fiss-Ladis

Kraj

Austria

Położenie

Wybudowany w 2018 r. 4-gwiazdkowy Alpin Chalet am Burgsee leży ok. 300 m od centrum Ladis z różnymi obiektami handlowymi w pobliżu. Wyciąg Sonnenbahn i najbliższa trasa do narciarstwa biegowego są oddalone o ok. 700 m od obiektu. Należący do obiektu shuttle dowiezie Państwa do terenu narciarskiego.

Wyposażenie

Do wyposażenia przytulnego obiektu należy recepcja, winda, pokój wypoczynkowy, Wi-Fi, bar, restauracja (ok. 50 m) oraz przechowalnia nart z ogrzewaczem do butów. Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się przed obiektem w ograniczonej dostępności.Strefa wellness oferuje saunę fińską, bio saunę, łaźnię parową, kabinę z podczerwienią, fontannę z wodą pitną oraz pokój wypoczynkowy.

Wyżywienie

Bez wyżywienia. Na zapytanie można skorzystać z dostawy pieczywa.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenneSprzątanie końcoweKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy do wypożyczeniaRęcznik do sauny (do wypożyczenia)Sejf (w apartamentach)Shuttle hotelowy (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Korzystanie z sali fitness (w budynku głównym)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Dostawa pieczywa (wg info. na miejscu)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,60 € za osob./nocKaucja: 200,- € / apartamentKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (15,- € /dzień)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Kaucję (200 €) należy na miejscu zapłacić w gotówce.

Apartament 8-osob. (78 - 80 m?, maks. 6 dorosłych + 2 dzieci), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą (jedynie dla dzieci do 16 lat włącznie, sejfem, TV sat. i radiem
kuchnia z kuchenką ceramiczną, piekarnikiem, lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i czajnikiem elektrycznym
2 sypialnie z łóżkami podwójnymi
sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym
2 łazienki z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon lub taras
Wi-Fi

Apartament 6-osob. (55 - 65 m?, maks. 4 dorosłych + 2 dzieci), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą (zalecana dla dzieci do 16 lat włącznie), sejfem, TV sat. i radiem
kuchnia z kuchenką ceramiczną, piekarnikiem, lodówką, kuchenką mikrofalową, zmywarką, ekspresem do kawy i czajnikiem elektrycznym
2 sypialnie z podwójnym łóżkiem
2 łazienki z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon lub taras
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Landeck (ok. 25 km), Imst (ok. 40 km)Przelot: Innsbruck (ok. 95 km), Friedrichshafen (ok. 180 km), Monachium (ok. 225 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Serfaus-Fiss-Ladis

Maks. wysokość: 2828 mMin. wysokość: 1200 mWys. miejscowość: 1429 mWyciągi łącznie: 68Orczyki: 40Krzesełka: 16Gondole: 12Trasy łącznie: 198 kmTrasy zielone/niebieskie: 47 kmTrasy czerwone: 123 kmTrasy czarne: 28 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -12 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 1 °C temperatura w nocy -9 °C

 • Wt 2 °C temperatura w nocy -8 °C

 • Śr 2 °C temperatura w nocy -10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień