Hotel Pensjonaty Pitztal

Austria, Pitztal, Wenns

Więcej o hotelu

od 791 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 236 237

Kategoria

**

Miasto

Wenns

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Przytulne Pensjonaty Hochzeiger znajdują się w Arzl i Jerzens. Do terenu narciarskiego Hochzeiger jest maksymalnie do 16 km, a przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się w odległości do 1 km od obiektu. Do wyposażenia obiektu należy pokój śniadaniowy, przechowalnia sprzętu narciarskiego, jak i częściowo pokój wypoczynkowy, internet, sauna, solarium, kabina z podczerwienią (ewent., za opłatą) i miejsca parkingowe.PokojePokoje posiadają łazienkę lub prysznic/ WC, jak i częściowo TV, Wi-Fi i balkon lub taras.WyżywienieW cenę wliczone jest rozszerzone śniadanie, częściowo w formie bufetu (dostępne produkty wegetariańskie). Dania bez glutenu, czy laktozy są dostępne na zapytanie.WskazówkaPrzy rezerwacji większej ilości pokoi nie ma gwarancji zakwaterowania w jednym obiekcie. W którym z obiektów będą Państwo zakwaterowani, dowiedzą się na miejscu w informacji turystycznej.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoŁóżeczko dla dziecka (częściowo)Krzesełko dla dziecka (częściowo)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (na kursy narciarskie i snowboardowe)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Sauna, solarium i kabina z podczerwienią (jeśli dostępne)Internet (jeśli dostępny)

Płatne na miejscu

Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 9 lat nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci do 5 lat włącznie otrzymują na miejscu bezpłatny karnet. Dzieci w wieku 6-9 lat otrzymują tzw. Bambini-Freipass, dzięki któremu pod opieką rodzica (maks. 1 Bambini-Freipass na rodzica) może jeździć na nartach bezpłatnie (wymóg: rodzic musi posiadać ważny karnet).Przy zakupie 4-dniowego lub dłuższego karnetu Hochzeiger mogą Państwo dodatkowo w ramach dni obowiązywania karnetu przez jeden dzień korzystać z wyciągów na lodowcu Pitztaler Gletschers lub Bergbahnen Rifflsee. Przy zakupie 7-dniowego i dłuższego karnetu mogą Państwo jeszcze jeden dzień (czyli łącznie przez 2 dni), korzystać z wyciągów przy lodowcu Pitztaler Gletscher lub przy Rifflsee w czasie obowiązywania wykupionego karnetu.Jeśli zarezerwowali Państwo karnet narciarski Hochzeiger, można go odebrać i wykorzystać od godziny 14:00 w dniu poprzedzającym pierwszy dzień ważności.

Pokój 1-osob. prysznic/WC, BB

przytulne pokoje, częściowo z TVczęściowo balkon lub taras

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, BB

przytulne pokoje, częściowo z TVczęściowo balkon lub taras

Dojazd

Kolej: Imst-Pitztal (ok. 15 km), Innsbruck (ok. 70 km)Przelot: Innsbruck (ok. 70 km), Friedrichshafen (ok. 180 km), Salzburg (ok. 245 km), Zurych (ok. 245 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Hochzeiger

Maks. wysokość: 2450 mMin. wysokość: 1450 mWys. miejscowość: 962 mWyciągi łącznie: 11Orczyki: 6Krzesełka: 4Gondole: 1Trasy łącznie: 40 kmTrasy zielone/niebieskie: 10 kmTrasy czerwone: 22 kmTrasy czarne: 8 km

Region narciarski Gletscherpark Card Winter

Maks. wysokość: 3440 mMin. wysokość: 1000 mWyciągi łącznie: 55Orczyki: 34Krzesełka: 13Gondole: 8Trasy łącznie: 122 kmTrasy zielone/niebieskie: 40 kmTrasy czerwone: 58 kmTrasy czarne: 24 kmTrasy do skialpinizmu: 20 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -3 °C temperatura w nocy -19 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -1 °C temperatura w nocy -19 °C

 • Ndz 3 °C temperatura w nocy -14 °C

 • Pon 4 °C temperatura w nocy -14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień