Hotel Lake Resort Pressegger See (Pressegger See)

Austria, Nassfeld, Hermagor

Więcej o hotelu

od 1 469 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 228 844

Kategoria

****

Miasto

Nassfeld-Hermagor

Kraj

Austria

Położenie

Zlokalizowany w spokojnej okolicy Lake Resort Pressegger See otoczony jest przez przepiękną przyrodę i znajduje się bezpośrednio nad jeziorem. Do oddalonego o ok. 12 km km terenu narciarskiego Nassfeld można dotrzeć autobusem dla narciarzy, który zatrzymuje się ok. 50 m od ośrodka. Do centrum Hermagor jest ok. 5 km. Fajni narciarstwa biegowego znajdą najbliższą trasę w odległości 300 m.

Wyposażenie

Resort posiada recepcję, windę, Wi-Fi, lodówkę dla gości, przechowalnię nart, miejsca parkingowe (ograniczona dostępność, przy domkach typu chalet) i garaż (ograniczona dostępność, przy apartamentach). Restauracja i bar, z których mogą Państwo skorzystać znajduje się w odległości ok. 550 m w hotelu Alpen Adria.
Apartamenty posiadają prywatną saunę. Wszyscy goście mogą korzystać z położonej przy brzegu jeziora pływającej strefy spa/saun z kabiną z podczerwienią, sanarium, fińskiej sauny i pokoju relaksacyjnego z widokiem na jezioro (godz. otwarcia wg info. na miejscu).

Wyżywienie

Oferta bez wyżywienia. Na życzenie mogą Państwo na miejscu zarezerwować śniadania lub wyżywienie HB w hotelu Alpen Adria (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcoweKorzystanie z sauny (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność przy chaletach)Garaż (ograniczona dostępność przy apartamentach)5% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (nie łączy się z innymi rabatami)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Śniadania lub wyżywienie HB w hotelu Alpen Adria (wg info. na miejscu)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,60 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (psy: 10,- € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Apartament 6-osob. (70 - 75 m?), SC


pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, TV sat. i radiem
kuchnia z lodówką z zamrażarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym, piekarnikiem i ekspresem do kawy Nespresso
2 pokoje z podwójnym łóżkiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
prywatna sauna
balkon lub taras
Wi-Fi

Chalet 6-osob. (ok. 65 m?, maks. 5 dorosłych + 1 dziecko), SC


pokój dzienno-sypialny z kuchnią, rozkładaną kanapą, TV sat. i radiem
kuchnia z lodówką z zamrażarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym, piekarnikiem i ekspresem do kawy Nespresso
pokój z podwójnym łóżkiem
pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym (dla dzieci do 15 roku życia włącznie)
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
składa się z 2 pięter
balkon lub taras
Wi-Fi

Chalet 6-osob. (ok. 65 m?), SC


pokój dzienno-sypialny z kuchnią, rozkładaną kanapą, TV sat. i radiem
kuchnia z lodówką z zamrażarką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym, piekarnikiem i ekspresem do kawy Nespresso
pokój z podwójnym łóżkiem
pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem piętrowym (dla 1 dziecka)
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
składa się z 2 pięter
balkon lub taras
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Hermagor (ok. 20 km), Dellach (ok. 25 km), Klagenfurt (ok. 100 km)Przelot: Klagenfurt (ok. 110 km), Triest (ok. 130 km), Lublana (ok. 140 km), Salzburg (ok. 210 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Nassfeld - Pressegger See

Maks. wysokość: 2002 mMin. wysokość: 600 mWys. miejscowość: 1530 mWyciągi łącznie: 30Orczyki: 16Krzesełka: 9Gondole: 5Trasy łącznie: 110 kmTrasy zielone/niebieskie: 30 kmTrasy czerwone: 69 kmTrasy czarne: 11 km

Region narciarski TopSkiPass Kärnten & Osttirol GOLD

Maks. wysokość: 3122 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 297Orczyki: 198Krzesełka: 67Gondole: 32Trasy łącznie: 830 kmTrasy zielone/niebieskie: 238 kmTrasy czerwone: 498 kmTrasy czarne: 94 kmTrasy do skialpinizmu: 87 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 27 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 26 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Czw 26 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Pt 25 °C temperatura w nocy 10 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień