Hotel Hotel & Residenz Glockner

Austria, Ischgl / Kappl, Ischgl

Więcej o hotelu

od 1 816 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 237 614

Kategoria

****

Miasto

Ischgl

Kraj

Austria

Położenie

Nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt Hotel & Residenz Glöckner położony jest w Mathon, ok. 4 km od centrum i terenu narciarskiego Ischgl. Budynek sąsiedni "Residenz Glöckner" znajduje się ok. 50 m od hotelu. Do przystanku autobusowego dla narciarzy i trasy do biegów jest ok. 50 m od budynku głównego.

Wyposażenie

Do ogólnego wyposażenia przytulnego obiektu należy recepcja z holem, Wi-Fi, sala śniadaniowa, restauracja, bar i przechowalnia sprzętu narciarskiego w piwnicy. Bezpłatne miejsca parkingowe i w garażu (przy Residenz Glöckner) są do dyspozycji gości w ograniczonej dostępności.
Goście mogą zrelaksować się w strefie wellness (godziny otwarcia wg informacji na miejscu) z sauną, bio-sauną, łaźnią parową, kabiną z podczerwienią i pokojem relaksacyjnym. Z solarium można skorzystać za opłatą.

Wyżywienie

Zawarte w cenie wycieczki wyżywienie HB PLUS obejmuje codzienne śniadanie w formie bufetu, podwieczorek i 4-daniową kolację. Kolacja dla wszystkich gości odbywa się w hotelu Glöckner.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Płaszcz kąpielowy i klapki (do wypożyczenia)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek główny), HB

pokoje w budynku głównym z podwójnym łóżkiem, TV kabl., telefonem i sejfem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC (budynek sąsiedni), HB

pokoje w budynku sąsiednim z podwójnym łóżkiem, TV kabl., telefonem i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (budynek główny), HB

pokoje w budynku głównym z podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą, TV kabl., telefonem i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (budynek sąsiedni), HB

pokoje w budynku sąsiednim z łóżkiem podwójnym i pojedynczym, kanapą sypialną, TV kabl., telefonem i sejfemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi

Dojazd

Kolej: Landeck (ok. 30 km)Przelot: Innsbruck (ok. 100 km), Friedrichshafen (ok. 170 km), Monachium (ok. 230 km), Zurych (ok. 235 km), Salzburg (ok. 255 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.
Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Silvretta Arena

Maks. wysokość: 2872 mMin. wysokość: 1377 mWys. miejscowość: 1377 mWyciągi łącznie: 41Orczyki: 9Krzesełka: 25Gondole: 7Trasy łącznie: 239 kmTrasy zielone/niebieskie: 47 kmTrasy czerwone: 143 kmTrasy czarne: 49 km

Region narciarski Silvretta

Maks. wysokość: 2872 mMin. wysokość: 1377 mWyciągi łącznie: 66Orczyki: 22Krzesełka: 32Gondole: 12Trasy łącznie: 363 kmTrasy zielone/niebieskie: 71 kmTrasy czerwone: 218 kmTrasy czarne: 74 kmTrasy do skialpinizmu: 23 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura -3 °C temperatura w nocy -13 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro -5 °C temperatura w nocy -18 °C

 • Pt -5 °C temperatura w nocy -19 °C

 • Sob -5 °C temperatura w nocy -17 °C

 • Ndz -2 °C temperatura w nocy -19 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień